Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2017
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 1 (1745 participants):


1. ROBERTO VERGARA SANCHÍS (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 136.25

2. ALEJANDRO PÉREZ GARCÍA (MARIA ASUNTA, CASTALLA), 129.75

3. IRENE ROIG FERRANDO (IES GUADASSUAR, GUADASSUAR), 123.00

4. CÉSAR SÁNCHEZ AGUADO (IES BENICALAP, VALÈNCIA), 108.25

5. PABLO VALLÉS BELINCHÓN (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZON, CASTELLÓ DE LA PLANA), 105.00

6. JOSE ALEJANDRO GONZÁLEZ GARCÍA (NÚMERO 3, VILLENA), 103.25

7. SERGIO ALVARRUIZ CAMPOS (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 101.50

8. HELENA CABRERA CANÓS (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 101.25

9. LAIA FUSTER FULLANA (CRISTO REY (MM. ESCOLAPIAS), GANDIA), 99.75

10. REBECA ROMAN (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 96.25

10. JUAN TORRALBO TORRADO (IE SECUNDÀRIA, ALFÀS DEL PI, L´), 96.25

12. CRISTINA MARTÍNEZ MARTÍNEZ (SALESIANOS JUAN BOSCO, VALÈNCIA), 95.00

13. PABLO CEACERO ESCRIG (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 92.75

13. JAVIER CASTEJON SORIA (DIVINA PROVIDENCIA, VINARÒS), 92.75

15. DYLIARA KUTDOSOVA (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 92.50

15. MARIA MASCARELL SERRA (LA MILAGROSA, CULLERA), 92.50

15. IRENE BADIA MADRIGAL (IES SAN VICENT FERRER, VALÈNCIA), 92.50

18. DANIEL HUETE MORATALLA (IES RAMON LLULL, VALÈNCIA), 92.00

19. CRISTIAN QUILES ARIAS (IES JUAN DE GARAY, VALÈNCIA), 91.25

20. ANDRÉS BERNARDO AGUSTINA (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 90.25

20. JAVIER MASET SÁNCHEZ (IES JUAN DE GARAY, VALÈNCIA), 90.25

20. MARC BELLO SOLER (IES NUMERO 4, ALZIRA), 90.25

23. GEMA HUERTAS RODRÍGUEZ (IES AZUD DE ALFEITAMI, ALMORADÍ), 90.00

23. JIN SHI JI (SECCIÓ DE L'IES HENRI MATISSE A PATERNA, PATERNA), 90.00

25. LUIS BAEZA BALLESTEROS (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 89.75

25. JOSÉ ORTIZ MONTESINOS (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 89.75

27. ADRIÁN SEGARRA PIERA (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZON, CASTELLÓ DE LA PLANA), 89.00

27. MIQUEL APARICI DOMINGO (IES JOAN LLOPIS MARÍ, CULLERA), 89.00

29. ENRIC PUIGCERVER IBÁÑEZ (IES JOSEP IBORRA, BENISSA), 88.75

30. ANDRÉS CASTELLS ZARAGOZÁ (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 88.50

31. AMIR KHELIL REZKI (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 88.25

31. JESÚS JIMÉNEZ GIMENO (IES PUÇOL, PUÇOL), 88.25

31. NICOLÁS CAMAÑES ANTOLÍN (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 88.25

34. JANA RUIZ CASTRO (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 88.00

35. SAMMIR MOUFFAKIR DE LA ROSA (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 87.50

36. LIDIA MOSCARDÓ LLORET (ABAD SOLA, GANDIA), 86.00

37. GUILLERMO JARQUE SERRANO (IES CONSUELO ARANDA, ALBERIC), 85.50

37. JORGE PÉREZ GALLACH (ASUNCION DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 85.50

39. ALEJANDRO RODRÍGUEZ GARCÍA (IES AZUD DE ALFEITAMI, ALMORADÍ), 85.00

40. ALEJANDRO AITENZA VICEDO (PIO XII, VALÈNCIA), 84.75

40. ALEJANDRO CAMACHO CRESPO (SAN CRISTOBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 84.75

42. JORGE MARTÍNEZ CAMPOY (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 84.50

43. NACHO LLOPIS MESTRE (SAGRADO CORAZÓN, QUART DE POBLET), 84.00

44. ALEX RADITA (SECCIÓ D'EDUCACIÓ SECUNDÀRIA DE L'IES JOAN FUSTER, SOLLANA), 83.50

45. PABLO ESTIVALIS LLOSCOS (IES MARIA CARBONELL I SÁNCHEZ, BENETÚSSER), 83.25

45. LORENA BORRÁS MARQUÉS (IES MUTXAMEL, MUTXAMEL), 83.25

47. EVA TARAZONA RONDA (ASUNCION DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 83.00

47. MARTA DE LA CUADRA LOZANO (MAS CAMARENA, BÉTERA), 83.00

49. ANDREU ARASA RUBERT (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 82.75

49. ÀNGEL RUIZ FAS (BOTANIC CAVANILLES, VALL D´UIXO, LA), 82.75

51. ADRIÁN SAENZ INIESTA (IES MARIA CARBONELL I SÁNCHEZ, BENETÚSSER), 82.50

51. RAÚL FORTEA FERRERES (SAN CRISTOBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 82.50

53. FRANCISCO FRANCH HERNÁNDEZ (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 82.25

54. ZHUPING YANG (IES BOVALAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 82.00

54. SOFÍA ZANÓN GONZÁLEZ (IES PUÇOL, PUÇOL), 82.00

56. FRANCISCO JAVIER ARESTE GARCÍA (IES SERRA MARIOLA, MURO), 81.75

57. CARLOS ARAMBUL PÉREZ (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZON, CASTELLÓ DE LA PLANA), 81.25

57. GUILLEM SOLER MARTÍN (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 81.25

57. PABLO RUBIO CAMPOS (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 81.25

60. AITANA GARCIA BARBER (IES PORÇONS, AIELO DE MALFERIT), 81.00

61. RUBÉN JUAN CARBONELL (IES LA NIA, ASPE), 80.75

62. RAUL MARTINEZ PAVON (IE SECUNDÀRIA, SEDAVÍ), 80.25

62. VÍCTOR CAMPOS APRIGIO (IES JOAN FUSTER, SUECA), 80.25

62. JEREMÍAS SEGUÍ TODOLÍ (CRISTO REY (MM. ESCOLAPIAS), GANDIA), 80.25

65. DAVID HIGÓN GARCIA (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.00

65. VICTORIA IVANOV (IES TORRE DEL REI, OROPESA), 80.00

65. REBECA COMPANY BARBER (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 80.00

68. SHIMA MAHMOUDIEH DARYAN (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 79.75

68. MARIO MARCOS RAMÓN (IES ANDREU ALFARO, PAIPORTA), 79.75

70. LUCILA VÁZQUEZ SORIANO (IES LA MOLA, NOVELDA), 79.50

70. JESUS RIBERA UBEDA (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 79.50

72. ALBA GARCÍA ALMELA (IES BETXÍ, BETXÍ), 79.25

72. SAMUEL OLIVA BULPITT (IES N. 3, VILA JOIOSA, LA), 79.25

74. AITANA CASANOVA GÓMEZ (IES JOAN FUSTER, SUECA), 79.00

75. PABLO QUESADA MIRANDA (GENÇANA, GODELLA), 78.75

75. ANTONI MARQUÉS GUZMÁN (IES JOAN COROMINES, BENICARLÓ), 78.75

75. IKER NAVARRO SANCHEZ (BOTANIC CAVANILLES, VALL D´UIXO, LA), 78.75

78. GEMMA GIL SAURA (IE SECUNDÀRIA ALFONSO XIII, VALL D´ALBA, LA), 78.50

79. VÍCTOR MICÓ ORTOLÁ (LA CONCEPCION, ONTINYENT), 78.25

80. NOELIA ARRUE NUÑEZ (IES ALBAL, ALBAL), 77.75

80. VÍCTOR NICOLÁS MARTÍNEZ CARRALERO (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 77.75

80. ANNA PEÑARROJA SÁNCHEZ (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 77.75

83. ARANTXA BAUDET ESCRIG (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZON, CASTELLÓ DE LA PLANA), 77.50

83. ADRIÁN MARTÍNEZ MARTÍN (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 77.50

83. MARIA MONTOLIU MIRAVET (IES BETXÍ, BETXÍ), 77.50

83. PAU BLAY MASO (REAL COLEGIO ESCUELA PIAS, GANDIA), 77.50

87. MARIO SEPÚLVEDA SÁNCHEZ (ASUNCION DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 77.25

87. HÉCTOR FERRER AYMIMIR (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 77.25



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques