Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2017
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 2 (1718 participants):


1. FRANCISCO SOSPEDRA ESCAT (INSTITUCION CULTURAL DOMUS, GODELLA), 130.75

2. FÉLIX MORENO PEÑARRUBIA (IES L´ELIANA, ELIANA, L´), 130.00

3. VÍCTOR ANTONI PÉREZ SÁNCHEZ (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 117.00

4. MARC ESPINOSA ESO (IES MIQUEL PERIS I SEGARRA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 108.50

5. JORGE PERLES ALONSO (ASUNCION DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 103.25

6. VÍCTOR ALONSO CHORNET (SAN CRISTOBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 93.25

7. Miquel MIlián Ibáñez (IES ELS PORTS, MORELLA), 92.25

8. OMAR ELSHAMI AHMED (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 92.00

9. JAVIER CAMACHO CASTILLA (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 90.00

10. Joan Vicent Estornell Martínez (IES FRANCESC FERRER I GUARDIA, VALÈNCIA), 89.75

11. Rocio Natividad Cataluña (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 89.00

12. ANDREA PARREÑO GARCÍA (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 88.25

13. Mª BELEN TOLEDO JUAN (IES PORÇONS, AIELO DE MALFERIT), 86.75

14. ELENA SILVESTRE ROSELLO (IES SAN VICENT FERRER, VALÈNCIA), 84.75

15. Cristina Vilar Medina (IES EL CAMINAS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 83.75

16. MANUEL SERRANO JUAN (IES JOAN COROMINES, BENICARLÓ), 83.50

17. Patricia Chamorro Ferreira (NUESTRA SEÑORA DEL SOCORRO, BENETÚSSER), 83.25

18. Aroa González López (IES MUSIC MARTIN I SOLER, MISLATA), 82.50

19. Jaime Núñez Madrid (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 82.00

20. Marc Martínez Sanchis (IES GREGORI MAIANS, OLIVA), 80.50

21. Manel Castillo Giménez (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 80.25

21. RUBÉN BERTÓ BROTÓNS (ABAD SOLA, GANDIA), 80.25

23. Lucía Cerdá Motos (IES CASTELL I DOMENECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.00

24. Ximo Alós Folch (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 78.25

24. GILDO ALVAREZ SOTO (IES NUMERO 3, DÉNIA), 78.25

26. VICTORIA LAGARDA PEREZ (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 77.75

27. JORDI CASANOVA GÓMEZ (IES JOAN FUSTER, SUECA), 77.00

27. Antonio Pérez Monzó (IES NUM 26, VALÈNCIA), 77.00

29. Eleazar Payá Soler (IES MARIA CARBONELL I SÁNCHEZ, BENETÚSSER), 76.75

30. Álex Ciudad-Real Villaescusa (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 76.50

31. Maria Guarinos Ricart (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 76.25

31. MOHAMED YASSIN EL HAMAMI KARTAT (IES JOAN COROMINES, BENICARLÓ), 76.25

31. Clara Villaseñor Boscá (IES FRANCESC FERRER I GUARDIA, VALÈNCIA), 76.25

31. Eduardo Santos Escriche (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 76.25

35. Nicolás Errandonea Baremboim (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 75.50

35. Rebeca Bataller Estruch (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 75.50

37. JOAQUÍN EGIDO PÉREZ (INSTITUCION CULTURAL DOMUS, GODELLA), 75.25

38. ARTURO GARCÍA SEGURA (IES RAMON LLULL, VALÈNCIA), 75.00

38. Carlos Hernández García (IES FRANCESC FERRER I GUARDIA, VALÈNCIA), 75.00

40. Pablo López Carbonell (IES MASSAMAGRELL, MASSAMAGRELL), 74.75

41. Raül IZNARDO GINER (IES BLASCO IBAÑEZ, CULLERA), 74.25

42. Danyal Arshad (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 73.75

42. Jorge LLorca Mico (NUESTRA SEÑORA DEL CARMEN, GANDIA), 73.75

44. Álvaro Ruvira Yáñez (IES JOSE MARUENDA PRATS, PINÓS, EL), 73.50

44. Judith Fuster Bello (IES ELS PORTS, MORELLA), 73.50

46. José Miguel López Torres (IES JOSE MARUENDA PRATS, PINÓS, EL), 73.25

46. José Guillem Navajas (GENÇANA, GODELLA), 73.25

48. PAU COLÁS ARÍN (IES JOAN COROMINES, BENICARLÓ), 73.00

49. ANA RIUS GONZÀLEZ (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 72.75

49. Sergio Micó Rosa (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 72.75

49. JOAN PADILLA ORENGA (IES POLITECNIC, CASTELLÓ DE LA PLANA), 72.75

49. Marius Castravet (IES TORRE DEL REI, OROPESA), 72.75

53. José Gómez Cano (IES L´ALMADRAVA, BENIDORM), 72.50

53. Juan Manuel Dávila Illán (IES GAIA, SANT VICENT DE RASPEIG), 72.50

55. Andreu Pelegrí García (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 72.25

55. VICTOR GOMEZ POL (IES MIQUEL PERIS I SEGARRA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 72.25

57. Iván Gonzálvez Tamarit (ESCOLA LES CAROLINES, PICASSENT), 72.00

57. MIGUEL LÓPEZ DE LA REINA GISBERT (PIO XII, VALÈNCIA), 72.00

59. ADRIÁN COLINO BAREA (IES ANDREU SEMPERE, ALCOI), 71.75

59. Diego Luque Chaves (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 71.75

61. Jorge Marín Ruiz (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 71.25

61. BORJA SORIA NAVALÓN (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 71.25

63. Gabriel Rasskin Klosky (GENÇANA, GODELLA), 70.75

63. Júlia Vidagañ Navarro (IES CAMP DE TURIA, LLÍRIA), 70.75

65. Hong Wei Chen (IES CONSUELO ARANDA, ALBERIC), 70.50

66. Pablo Soler Iborra (IES NUMERO 4, ALZIRA), 69.50

66. ENRIQUE PALLÁS ESCRIVÁ (IES REY DON JAIME, ALZIRA), 69.50

68. Paula Gil López (IES CONSELLERIA, VALÈNCIA), 69.25

68. BEATRIZ CERCÓS NAVARRO (IES LA GARRIGOSA, MELIANA), 69.25

70. Alejandro Forés Palanques (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 69.00

70. ALDO ARCEREDILLO ZANÓN (PIO XII, VALÈNCIA), 69.00

70. SERGIO JIMENEZ MARTINEZ (IES MIQUEL PERIS I SEGARRA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 69.00

70. JUAN MIGUEL ROCHINA FERNÁNDEZ (IES GONZALO ANAYA, XIRIVELLA), 69.00

74. Fracisco Traver (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 68.75

75. Anna Lizondo Navarro (IES CAMP DE TURIA, LLÍRIA), 68.50

76. CARLOS MARTÍN FERNÁNDEZ (IES IFACH, CALP), 68.25

76. EDUARD PALOMARES SENDRA (IES SUCRO, ALBALAT DE LA RIBERA), 68.25

76. JOSEP MIQUEL CANET NAVARRO (IES SUCRO, ALBALAT DE LA RIBERA), 68.25

79. ÁLVARO BLÁZQUEZ BUJEDA (IES L´ELIANA, ELIANA, L´), 68.00

79. David Martínez Ortí (IES ANDREU ALFARO, PAIPORTA), 68.00

79. ANA ARAUZ GIL (PIO XII, VALÈNCIA), 68.00

82. AGUSTÍN FOLGADO COMPANY (IES REY DON JAIME, ALZIRA), 67.75

82. Andrea Mariana Crafcencu (VICENTA FERRER ESCRIVA, VALÈNCIA), 67.75

84. Josep Monzó Borràs (IES MASSAMAGRELL, MASSAMAGRELL), 67.50

84. SERGIO CENITAGOYA ALONSO (IES CAP DE L´ALJUB, SANTA POLA), 67.50

84. ANA MARÍA MONGE MARTÍNEZ (IES LA FOIA, IBI), 67.50



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant
Prova Cangur 2016

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques