Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 1 (1274 participants):


1. ARI POL VAN LEEUWAARDEN (IES JAIME II, ALACANT), 140.75

2. SAU FELGUERA MARTÍNEZ (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 134.50

2. ÁLVARO SANJUÁN PIQUERAS (PÍO XII, VALÈNCIA), 134.50

4. ALEJANDRA BELLVER GALDUF (IES EL QUINT, RIBA-ROJA DE TURIA), 118.25

5. NATÀLIA BELLVER MESTRE (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 117.75

6. RAFAEL ANTONIO MOLINA (IES JOAN FUSTER, SUECA), 117.00

6. MARCOS PENELLA GARZÓN (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 117.00

8. ZOE LITAO ALVAREZ MOMPO (GENÇANA, GODELLA), 115.75

8. JOEL BISQUERT SANCHIS (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 115.75

10. ROSA ALARCIA GOLOVÁN (IE SECUNDÀRIA, ALFÀS DEL PI, L´), 114.50

11. MAIA ABIGAIL CASTAÑO (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 114.00

12. LUCÍA ALEPUZ LLUECA (IES CAMP DE MORVEDRE, SAGUNT), 112.00

12. LUCÍA CARCELLER FERRER (IES CAMP DE MORVEDRE, SAGUNT), 112.00

12. SOL BADENES MARTÍNEZ (IES CAMP DE MORVEDRE, SAGUNT), 112.00

12. JAIME PIDAL TOMUT (IES JOAN LLOPIS MARÍ, CULLERA), 112.00

16. DAVID BERNA PÉREZ (IE SECUNDÀRIA, ALFÀS DEL PI, L´), 111.75

16. ALEIX FLORES PRADILLA (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 111.75

16. ÁFRICA PÉREZ PIÑAGA (PÍO XII, VALÈNCIA), 111.75

19. HUGO ESTEVE MEDINA (IES CAMP DE MORVEDRE, SAGUNT), 108.25

19. MARCOS BERZOSA ORTIZ (IES CAMP DE MORVEDRE, SAGUNT), 108.25

21. LUNA ALMAZÁN MONLEÓN (CENTRE PRIVAT LA ANUNCIACIÓN, VALÈNCIA), 108.00

22. PAU MOLINER SENAR (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 107.75

23. IKER MORENO ABELLÁN (IES PUÇOL, PUÇOL), 107.00

23. LORENZO MARTÍNEZ GARCÍA (IES CAMP DE MORVEDRE, SAGUNT), 107.00

23. ENRIQUE PEIRÓ SEGARRA (IES NÚMERO 1, CHESTE), 107.00

23. CLEMENTE CONTRERAS (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 107.00

27. JUAN FRANCISCO MARIN TORRE (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 105.25

28. ENRIC MONFORT TENA (IE SECUNDÀRIA, VILAFRANCA DEL CID), 104.50

29. JAVIER VALVERDE TRAPOTE (IE SECUNDÀRIA, ALFÀS DEL PI, L´), 104.25

30. MARIO BENAGES SÁNCHEZ (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 103.00

30. SERGIO LLISO PÉREZ (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 103.00

32. GONZALO MARTÍNEZ CARRALERO (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 102.75

33. ANDREA NAVARRO MARTÍNEZ (IES L´ELIANA, ELIANA, L´), 102.00

34. MARC CASTRO RUIZ (IES HISTORIADOR CHABÀS, DÉNIA), 101.75

34. ENRIQUE ANDRÉS LÓPEZ (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 101.75

36. WICKIE SERGIO WÖRSCHING SERRANO (IES JOAN FUSTER, SUECA), 100.75

36. BENJAMIN BALLESTER CEREZO (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 100.75

36. ADRIÁN TRUJILLO DE DIOS (SAGRADO CORAZÓN, QUART DE POBLET), 100.75

39. MALENA PEIRÓ BERNABEU (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 99.75

40. HÉCTOR CHAPARRO MISÓ (IE SECUNDÀRIA, ALFÀS DEL PI, L´), 99.50

40. IRENE MORCILLO CALERO (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 99.50

42. MANEL MARTÍNEZ MONZÓ (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 99.25

43. ALEJANDRO PLAZA LORENZO (IE SECUNDÀRIA, ALFÀS DEL PI, L´), 99.00

44. GABRIEL ALEJANDRO SERRANO MARTÍNEZ (CENTRE PRIVAT ALFA I OMEGA, DÉNIA), 98.25

44. RAQUEL RODRIGO MULET (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 98.25

44. MARTÍN SUESCUM MIRAVET (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 98.25

47. LUZ CID CASTELL (IES JOSÉ VILAPLANA, VINARÒS), 97.75

47. IGNACIO ROMERO RUIZ (CENTRE PRIVAT SANTA MARIA MARIANISTAS, ALBORAYA), 97.75

49. GONZALO RAMOS SÁNCHEZ (IES GAIA, SANT VICENT DE RASPEIG), 97.00

50. ROBERT VALENTÍN MOLDOVANU (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 96.75

50. ÁLVARO MORALES CRUZ (IES MÚSIC MARTÍN I SOLER, MISLATA), 96.75

52. XAVIER CASTELL FERRERES (IES JOSÉ VILAPLANA, VINARÒS), 95.75

52. DARIO HOYAS PÉREZ (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 95.75

52. PAU FERRER PALOMO (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 95.75

52. MIQUEL NAVALÓN MOÑINOS (IES VERMELLAR, OLLERIA, L´), 95.75

56. MARC GRAMATGE BENEDITO (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 95.50

56. LUCIA RODRÍGUEZ PAREDES (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 95.50

56. ALONSO PÉREZ SOLE (PÍO XII, VALÈNCIA), 95.50

59. CÉSAR RENART OLIVERT (IES JOAN FUSTER, SUECA), 95.25

59. LOURDES GARCÍA LLORET (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 95.25

61. IVÁN RESINA CALVO (IE SECUNDÀRIA, ALFÀS DEL PI, L´), 94.75

62. MARKEL SANZ BLANCO (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 94.50

62. DANIIL SURIKOV (CENTRE PRIVAT ALFA I OMEGA, DÉNIA), 94.50

62. MANUEL NARCISO MARTÍNEZ (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 94.50

62. UNAY DAVID FIGUEROA (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 94.50

62. SANTIAGO AGUT PRATO (IES VILA-ROJA, ALMASSORA), 94.50

62. INGRID PEÑARROJA MARTÍ (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 94.50



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques