Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 3 (2027 participants):


1. MARIO ANDREAS GRIGORE (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 120.00

2. PAU ROCHER MARTÍNEZ (CRISTO REY (MM. ESCOLAPIAS), GANDIA), 119.75

3. PAULA MARTÍN MELO (ABECÉ, GANDIA), 117.50

4. CLARA DELGADO QUEROL (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 113.75

5. MARC VELASCO MATEU (IES JOSÉ DE RIBERA, XÀTIVA), 113.50

6. IGNACIO MARTÍNEZ VALERO (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 112.50

7. MARIO FABADO GOMEZ-LOBO (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 108.75

8. ALBA MARTÍNEZ ALBELDA (ABECÉ, GANDIA), 108.50

9. ALBERTO SÁNCHEZ SÁNCHEZ (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 107.75

10. PABLO PERLES ALONSO (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 107.25

11. MARÍA MASCARELL SERRA (LA MILAGROSA, CULLERA), 106.00

12. EVA TRAVER ROMERO (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 105.00

13. JORGE SANMARTÍN MARTÍNEZ (GENÇANA, GODELLA), 104.25

14. SILVIA ALEGRE VILLA (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 103.00

15. ANDREU BENAVENT MONTELL (IES JOSÉ DE RIBERA, XÀTIVA), 102.50

16. ALBA SOLER MORENO (IES JOAN FUSTER, SUECA), 101.75

17. MIGUEL REQUENA MICÓ (IE SECUNDÀRIA, MOIXENT), 101.25

18. JUAN JOSÉ PORCAR CASTILLO (IES XIMÉN D´URREA, ALCORA, L'), 100.25

19. ANNA MUÑOZ MURGUI (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 100.00

20. FRANCESC CAMARASA MESTRE (IES XEBIC, ONDARA), 99.50

21. VICENT GABRIEL TORRES SASTRE (IES ENRIC VALOR, PEGO), 98.75

22. LIFENG QIU (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 98.25

23. NICOLA MARIA IOANA IANOSEL (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 97.50

23. ALBA OLIVA BORRÁS (ABECÉ, GANDIA), 97.50

25. MARC CUENCA LARÀS (IES JOSÉ DE RIBERA, XÀTIVA), 96.75

25. DAVID GARCÍA ALSINA (IES RAMON CID, BENICARLÓ), 96.75

27. ZULAI EURIDICE FORERO LEON (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 96.00

27. IGNACIO NAVARRO MULET (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 96.00

29. ALBERTO DÍEZ RECAJ (IES JOSEP IBORRA, BENISSA), 95.75

30. PABLO GARCÍA INSA (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 95.25

31. ALEJANDRO HERANCE MONLLEÓ (IES RAMON CID, BENICARLÓ), 95.00

31. JUAN CAMILO ZABALA HURTADO (CP SAGRADA FAMILIA PJO, VALÈNCIA), 95.00

33. JOAN TORREGROSA TORRES (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 94.75

33. RUBÉN MONTAGUT TEIJELO (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 94.75

33. PAU BARES GONZÁLEZ (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 94.75

36. DIEGO ZAFRA BONO (IES JOSÉ VILAPLANA, VINARÒS), 94.00

37. NOELIA ALGARRA PEDROCHE (SECCIÓ DE L'IES HENRI MATISSE A PATERNA, PATERNA), 93.25

37. SARA TORRÓ GALBIS (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 93.25

37. SARA RUIZ MARTÍNEZ (IES 25 D´ABRIL, ALFAFAR), 93.25

40. MARCO CHEN (MAS CAMARENA, BÉTERA), 93.00

41. VICTORIA ELISA GIMENO SEGARRA (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 92.00

41. INÉS CUESTA MÁÑEZ (NUESTRA SEÑORA DEL CARMEN, GANDIA), 92.00

43. GUILLEM FORNET LLORCA (IES VELES I VENTS, GANDIA), 91.75

44. ADRIA HOYOS SANCHEZ (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 91.25

44. JESÚS CALBO BERENGUER (IES SERRA MARIOLA, MURO), 91.25

46. CLARA ESCORIHUELA CALERO (GENÇANA, GODELLA), 91.00

47. ALEXANDRO RADITA (SECCIÓ D'EDUCACIÓ SECUNDÀRIA DE L'IES JOAN FUSTER, SOLLANA), 90.50

48. SALVA SISCAR ANDRES (CENTRE PRIVAT SANT ANTONI, PEGO), 90.00

48. DANIEL COMPANY TARRASÓ (REIAL COL·LEGI ESCOLA PIA, GANDIA), 90.00

48. JOSEP BELTRAN MORTE (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 90.00

51. PABLO SELMA GRACIA (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 89.50

52. TERESA BLASCO LOPEZ (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 88.75

52. VICTORIA ALBA YAGÜE ESCRIBANO (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 88.75

52. ADRIAN RODRIGUEZ MUÑOZ (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 88.75

55. VICTOR DE PEDRAZA AJENJO (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 88.50

56. ÉRIKA NAVARRO SABATER (IES JOAN FUSTER, SUECA), 88.25

56. JORDI CERCÓS NAVARRO (IES LA GARRIGOSA, MELIANA), 88.25

58. ANDREU CONDE BOIRA (SECCIÓ D'ES DE L'IES ALFONS XIII, CABANES), 87.75

58. FERRAN ALBERT SÁNCHEZ (IES ENRIC SOLER I GODES, BENIFAIÓ), 87.75

60. CRISTINA SOLERA CALATAYUD (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 87.50

61. SERGIO PARÍS SÁNCHEZ (IES NÚMERO 1, CHESTE), 87.25

61. CARLOS GIMÉNEZ ZARAGOZA (IES JAIME II, ALACANT), 87.25

61. MARÍA COLADO MONTAÑÉS (IES JAIME II, ALACANT), 87.25

61. OSCAR GARCÍA ALSINA (IES RAMON CID, BENICARLÓ), 87.25

61. IVÁN JOSÉ GIL EJARQUE (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 87.25

66. CLAUDIA FERRER CASTAÑOS (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 86.75

67. SANDRA CHILET RUMÍ (IES EL QUINT, RIBA-ROJA DE TURIA), 86.50

67. HUGO ZORNOZA SOLER (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 86.50

69. SERGIO MANCEBO CAMPOS (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 86.25

69. DIEGO CIFRE VILLALONGA (IES JOSÉ VILAPLANA, VINARÒS), 86.25

71. JOANA GIL MENGUAL (IES XEBIC, ONDARA), 86.00

72. ANDRÉS MUÑOZ FERNÁNDEZ (IES PUÇOL, PUÇOL), 85.75

72. IRENE SAPIÑA CORET (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 85.75

72. PALOMA GARCÍA PEREZ (DIVINA PROVIDÈNCIA, VINARÒS), 85.75

75. MARINA GARCÍA CUBERA (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 85.50

76. MATEO BARBAGLIA TÁRREGA (IES JOSEP IBORRA, BENISSA), 85.25

77. CARLA CUQUERELLA BENAVENT (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 85.00

77. ALBERTO RODRÍGUEZ DURÁ (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 85.00

77. MARTA SUAREZ MARTÍNEZ (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 85.00

77. WENWEN YANG (IES LLOIXA, SANT JOAN D´ALACANT), 85.00

77. LUCAS ADANERO GONZÁLEZ (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 85.00

82. LAURA BODENLLE GARCIA (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 84.75

83. ALBA SOTO RODA (IES JOSÉ VILAPLANA, VINARÒS), 84.50

83. NURIA GIRONA GARCÍA (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 84.50

83. TONI SOLER ARABÍ (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 84.50

86. DAVID CRESPO TARRAGÓ (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 84.00

86. ÁNGELA VALLEJO MENGOD (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 84.00

86. LUIS GUILLERMO MELEAN MARTÍNEZ (IES BENICALAP, VALÈNCIA), 84.00

89. PAULA GARCÍA GALÁN (ABECÉ, GANDIA), 83.75

89. PABLO CATRET RUBER (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 83.75

89. CARLA SANCHIS ORTEGA (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 83.75

92. IRENE MARCO SERRANO (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 83.25

92. MAR MUÑOZ HABA (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 83.25

92. IGNACIO NOGUERÓN MOYA (PÍO XII, VALÈNCIA), 83.25

92. MARÍA CAMPOS ORTIZ (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 83.25

96. ALEJANDRO GIL VILLAR (IES JOSÉ DE RIBERA, XÀTIVA), 82.50

96. ÁLVARO GORREA VEINTIMILLA (IES LAURONA, LLÍRIA), 82.50

96. RUBEN MUNDINA JANES (IES VILA-ROJA, ALMASSORA), 82.50

96. PABLO MARTÍNEZ TOLEDO (IES MASSAMAGRELL, MASSAMAGRELL), 82.50

96. CARLOS CALERO DÍAZ (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 82.50

101. ANDREA CABEZA COLL (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 82.25

101. JESÚS ÚGEDA MÁS (IES BIAR, BIAR), 82.25



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques