Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 4 (1817 participants):


1. ALEJANDRO PÉREZ GARCÍA (MARÍA ASUNTA, CASTALLA), 120.00

2. ANDRÉS BERNARDO AGUSTINA (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 116.25

3. ÁLVARO RODRÍGUEZ PAREDES (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 112.25

3. ROBERTO VERGARA SANCHIS (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 112.25

5. JIN SHI JI (SECCIÓ DE L'IES HENRI MATISSE A PATERNA, PATERNA), 108.75

6. FRANCISCO FRANCH HERNÁNDEZ (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 102.25

7. DAVID PIQUER COMES (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 98.75

8. RUBEN PRADAS MORENO (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 96.50

9. LARA CRESPO IVARS (IE SECUNDÀRIA, TEULADA), 95.00

9. CARLOS TAPP MONFORTE (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 95.00

11. CÉSAR SÁNCHEZ AGUADO (IES BENICALAP, VALÈNCIA), 94.75

12. RAUL REAL GONZALEZ (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 94.50

13. AMIN EL MANCHOUD JAREÑO (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 93.75

13. RAQUEL FABADO TORTAJADA (SECCIÓ DE L'IES HENRI MATISSE A PATERNA, PATERNA), 93.75

15. IRENE BADIA MADRIGAL (IES SAN VICENT FERRER, VALÈNCIA), 93.25

15. LAIA GUTIÉRREZ NAVARRO (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 93.25

17. NEREA BATALLER MARTÍ (ABECÉ, GANDIA), 93.00

18. IRENE ROIG FERRANDO (IES GUADASSUAR, GUADASSUAR), 92.00

19. ANTONI CAPELLA MORA (MAS CAMARENA, BÉTERA), 91.75

20. NACHO LLOPIS MESTRE (SAGRADO CORAZÓN, QUART DE POBLET), 89.50

21. VICTOR NICOLÁS MARTÍNEZ CARRALERO (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 89.25

22. AMIR KHELIL REZKI (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 89.00

23. GINGER MARTÍNEZ BLE (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 88.50

23. ALEJANDRO CAMACHO CRESPO (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 88.50

23. KARIM ALRACHID-ABAZID GUTIERREZ (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 88.50

23. DAVID NOGUERA GILABERT (IES MARE NOSTRUM, ALACANT), 88.50

27. JAVIER CASTEJON SORIA (DIVINA PROVIDÈNCIA, VINARÒS), 87.75

27. PABLO VALLÉS BELINCHÓN (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 87.75

29. DUNA MARCOS ROGER (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 87.25

30. ADRIÁN MARTÍNEZ MARTÍN (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 86.75

31. DAVID PLA BERNALTE (GENÇANA, GODELLA), 86.25

31. PABLO CEACERO ESCRIG (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 86.25

33. VÍCTOR RAIMUNDO FOLGADO (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 85.75

34. CARLES JURACO FRIAS (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 85.50

35. PAU RUBIO CAMPOS (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 85.00

35. FREDERICK SUSSMANN BALLESTER (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 85.00

35. GUILLERMO JARQUE SERRANO (IES CONSUELO ARANDA, ALBERIC), 85.00

38. ALEXANDRA IVARS MARTÍNEZ (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 84.75

39. LUIS FERNANDO LÓPEZ MONZÓ (IES TIRANT LO BLANC, TORRENT), 83.75

39. JOSE ORTIZ MONTESINOS (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 83.75

39. REBECA COMPANY BABER (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 83.75

42. LUÍS LLOPIS MONSERRAT (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 83.50

42. JORGE MARTÍNEZ CAMPOY (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 83.50

42. SILVIA VALOR FERRÁNDIZ (IES SERRA MARIOLA, MURO), 83.50

42. ALBA MAYOL   ALONSO (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 83.50

46. ROSER FERRAGUD FERRAGUD (MARÍA AUXILIADORA, ALGEMESI), 83.25

46. DIEGO MARÍN GIRONÉS (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 83.25

48. GABRIEL ROSARIO ROSELLO (IES MIQUEL PERIS I SEGARRA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 83.00

48. JESÚS PELLICER ROMERO (ABECÉ, GANDIA), 83.00

50. ANNA RIBERA SÒRIA (IES ENRIC VALOR, PEGO), 82.50

50. ALBA MARIA FOMBUENA ESCRIG (IES LAURONA, LLÍRIA), 82.50

50. ARANCHA PALENCIA NAVALÓN (IES JUAN DE GARAY, VALÈNCIA), 82.50

50. EVA TARAZONA RONDA (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 82.50

50. ANDREU JORDÁ MONCHO (IES SERRA MARIOLA, MURO), 82.50

55. ANDREA SANCHIS SORIANO (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 82.25

56. JOAN FLORS MARTÍ (IES PUÇOL, PUÇOL), 82.00

56. RAÚL MARTÍNEZ PAVÓN (IE SECUNDÀRIA, SEDAVÍ), 82.00

58. RAÜL MORALES FITA (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 81.75

58. VICENT PASTOR (IES GABRIEL CÍSCAR, OLIVA), 81.75

60. DIEGO LÓPEZ SHCHUKINA (IES PARE ARQUES, COCENTAINA), 81.50

61. MAITE DELGADO MONTAVA (SECCIÓ DE L'IES PARE ARQUES A BENILLOBA, BENILLOBA), 81.25

61. IGNACIO LLARIO BENAVENT (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 81.25

61. YOJAN VOSSE MORENO (CENTRE PRIVAT ALFA I OMEGA, DÉNIA), 81.25

61. CESAR VIDAL ESTEVE (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 81.25

61. JOSE IGNACIO LÓPEZ LOPEZ (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 81.25

61. JEREMÍAS SEGUÍ TODOLÍ (CRISTO REY (MM. ESCOLAPIAS), GANDIA), 81.25

61. IVÁN MATEO SÁNCHEZ-LAFUENTE (IES SIVERA FONT, CANALS), 81.25

68. SHIMA MAHMOUDIEH DARYAN (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.50

68. CARLES OLUCHA ROYO (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 80.50

68. CARLOS ARAMBUL PÉREZ (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.50

71. REBECA ROMAN (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.25

72. ALBA SORIANO MONTERO (COLEGIO SANTA MARIA, ONTINYENT), 80.00

73. SAMUEL OLIVA BULPITT (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 79.75

73. ADRIÁN MIGUELES DAMBROSIO (IES VELES I VENTS, GANDIA), 79.75

75. SARA FRAU GONZÀLEZ (IES XEBIC, ONDARA), 79.50

76. SERGIO ALVARRUIZ CAMPOS (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 79.25

76. MIGUEL BELDA CAMBRA (IE SECUNDÀRIA, MOIXENT), 79.25

78. NÉSTOR JIMÉNEZ CAÑETE (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 79.00

79. MARTA FRANCH ISACH (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 78.75

79. EVA CHUMILLAS CUCARELLA (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 78.75

79. CARLOS NOGUES ARMENGOL (LA DEVESA, CARLET), 78.75

79. ENRIQUE BELLIDO AQLEGRE (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 78.75

79. ALEJANDRO ESTURLA MONEDERO (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 78.75

79. ALEJANDRO VICEDO SORIANO (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 78.75

85. MARTA DE LA CUADRA LOZANO (MAS CAMARENA, BÉTERA), 78.50

85. SAMAEL GÓMEZ HERRERA (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 78.50

85. SERGI FONT (IES GABRIEL CÍSCAR, OLIVA), 78.50

88. ZHUPING YANG (IES BOVALAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 78.25

88. JULIO ANDRÉS DÍAZ LÓPEZ (IES PERE M ORTS I BOSCH, BENIDORM), 78.25

88. CARLOS FORT DUART (IES ENRIC SOLER I GODES, BENIFAIÓ), 78.25

91. ROBERTO ARANDA VALENCIANO (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 78.00



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques