Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 5 (1333 participants):


1. FÉLIX MORENO PEÑARRUBIA (IES L´ELIANA, ELIANA, L´), 121.25

2. FRANCISCO SOSPEDRA ESCAT (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 96.75

3. DANYAL ARSHAD (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 90.50

4. VICTOR ANTONI PÉREZ SÁNCHEZ (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 88.50

5. EDUARDO GRIMA LÓPEZ (SECCIÓ DE L'IES HENRI MATISSE A PATERNA, PATERNA), 86.25

6. SERGIO CENITAGOYA ALONSO (IES CAP DE L´ALJUB, SANTA POLA), 83.75

7. CARLA OLTRA FERRIS (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 83.50

8. JOSÉ MANUEL URDIALES TERUEL (IES SAN VICENT FERRER, VALÈNCIA), 81.50

9. ALEXANDRE COSTA GIL (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 81.00

10. MARC ESPINOSA EDO (IES MIQUEL PERIS I SEGARRA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 78.50

11. MARC ANDRÉS BLASCO (IES DOCTOR LLUÍS SIMARRO LACABRA, XÀTIVA), 76.25

12. JORDI CASANOVA GÓMEZ (IES JOAN FUSTER, SUECA), 76.00

12. MIGUEL FERRIS TORTAJADA (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 76.00

12. EDUARDO SANTOS ESCRICHE (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 76.00

15. MIQUEL MILIAN IBÁÑEZ (IES ELS PORTS, MORELLA), 74.50

16. ROCIO NATIVIDAD CATALUÑA (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 74.25

17. JARA MIOTA PÉREZ (IES RICARDO MARÍN IBÁNEZ, CHESTE), 73.75

18. LUIS FERRER ALTABÁS (IE SECUNDÀRIA, VILAFRANCA DEL CID), 73.50

19. ANA MARÍA MONGE MARTÍNEZ (IES LA FOIA, IBI), 73.25

20. LARA MOLLÀ GUEROLA (IES VERMELLAR, OLLERIA, L´), 73.00

21. JORGE PERLES ALONSO (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 72.75

22. LUIS CEVALLOS MORALES (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 72.25

23. RUBÉN BERTÓ BROTONS (IES AUSIÀS MARCH, GANDIA), 71.75

24. LAILA BAKKALI-AISSAOUI ARJOUAN (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 71.50

24. MIGUEL PAYÁ GERTRUDIX (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 71.50

26. GUILLEM VILAPLANA BAS (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 71.25

27. JUAN JOSÉ SOLER QUIRANT (IES LA TORRETA, ELX), 70.75

28. DAVID SÁNCHEZ-BERMEJO OLIVER (IES PERE BOÏL, MANISES), 70.25

29. MARTIN MARTÍNEZ CENTELLES (IES BOVALAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 70.00

29. MARÍA VARGAS GARCÍA (IES ENRIC VALOR, PICANYA), 70.00

29. CARLOS SÁNCHEZ CAMPOS (IES EL QUINT, RIBA-ROJA DE TURIA), 70.00

29. DANIEL BLASCO CHAMBÓ (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 70.00

29. GORGONIO MARTÍNEZ ZARCA (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 70.00

34. JÓNATAN GARCÍA RIPOLLÉS (IE SECUNDÀRIA, SANT MATEU), 69.75

35. ELOÏNA BARRERA GARCÍA (IES EL PUIG, PUIG), 69.50

36. MANEL CASTILLO GIMÉNEZ (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 69.00

37. GABRIEL RASSKIN KLOSKY (IES PERE BOÏL, MANISES), 68.75

38. PAULA MARÍA CLEMENTE JUAN (IES LA CREUETA, ONIL), 68.50

38. ÓSCAR BELLO PORCAR (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 68.50

40. NOELIA FERRAGUD CEBRIÀ (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 67.75

41. FRANCESC PÉREZ MUÑOZ (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 67.50

41. ALEJANDRO SÁEZ MARHUENDA (IES LAS NORIAS, MONFORTE DEL CID), 67.50

43. RAMÓN MANUEL LORD HERRERA (IES JOAN LLOPIS MARÍ, CULLERA), 67.25

44. XIMO ALÓS FOLCH (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 67.00

45. MARIO ALCAIDE CATALÁN (IES ENRIC VALOR, PICANYA), 66.50

45. SAORO SEMPERE MIRA (IES LA CREUETA, ONIL), 66.50

45. PEDRO JUÁREZ ROSELLÓ (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 66.50

48. IGNACIO MASCARELL MARTÍ (IES AUSIÀS MARCH, GANDIA), 66.25

48. ARNAU CALABUIG GANDIA (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 66.25

48. JAVIER ALEGRE ITUARTE (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 66.25

51. CAROLINA AGULLÓ MARTÍNEZ (IES SERRA MARIOLA, MURO), 66.00

52. ELENA SILVESTRE ROSELLÓ (IES SAN VICENT FERRER, VALÈNCIA), 65.75

52. VÍCTOR ALONSO CHORNET (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 65.75

52. JOSÉ SANFÉLIX FERRERO (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 65.75

55. ANDREU PELEGRÍ GARCIA (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 65.50

56. LARA FERNÁNDEZ SÁNCHEZ (IES ENRIC VALOR, PICANYA), 65.00

57. VICTOR GOMEZ POL (IES MIQUEL PERIS I SEGARRA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 64.50

57. RUTH MESEGUER VENDRELL (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 64.50

59. ANA ESPARZA GALIANA (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 64.25

59. IRENE BOLUDA LUIS (IES DOCTOR LLUÍS SIMARRO LACABRA, XÀTIVA), 64.25

61. CRISTÓBAL GONZÁLEZ CARDETE (IES AUSIÀS MARCH, GANDIA), 64.00

61. JOAN VICENT ESTORNELL MARTÍNEZ (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 64.00

63. ANA CASTELLANO NAVARRO (IES RAMON LLULL, VALÈNCIA), 63.75

63. RAFAEL INSA SANTAMARÍA (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 63.75

63. JAVIER HINAREJOS ALBERO (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 63.75

63. ANA PARDINES GONZÁLEZ (IES LA CREUETA, ONIL), 63.75

67. JAVIER SANMARTÍN MARTÍNEZ (GENÇANA, GODELLA), 63.50

67. RUBEN BARROCAL GOMEZ (IES MARIA IBARS, DÉNIA), 63.50

67. EKAM PURI NIETO (IES NÚMERO 3, DÉNIA), 63.50

67. NATALIA MARTÍNEZ CARBONELL (IES DOCTOR LLUÍS SIMARRO LACABRA, XÀTIVA), 63.50



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques