Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2017
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 1 (1604 participants):


1. Darío Martínez Ramírez (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 150.00

1. Mar Baixauli Marín (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 150.00

2. Néstor Padilla Caletrío (GENÇANA, GODELLA), 145.00

2. Xavier González Ibáñez (LA MILAGROSA, CULLERA), 145.00

3. Diego Almagro Frutos (GENÇANA, GODELLA), 143.75

4. Samuel Guijo Castro (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 142.50

5. José Rico Sapiña (LA MILAGROSA, CULLERA), 141.00

6. Mar Coque Calatayud (IES VICENTE GANDIA, VILLANUEVA DE CASTELLÓN), 140.00

6. Joel Fernández Pascual (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 140.00

6. Víctor Carles Albert (LA MILAGROSA, CULLERA), 140.00

7. Hector Cintado Peiró (IES EL SALER, VALÈNCIA), 138.75

8. Nicolás Merenciano Esteve (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 137.50

8. Andreu Cabedo Balaguer (IES BETXÍ, BETXÍ), 137.50

9. María Montesinos Carrasco (PÍO XII, VALÈNCIA), 136.25

9. Álvaro Giménez Mota (PÍO XII, VALÈNCIA), 136.25

10. Joan Pascual Ribes (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 135.00

11. Amadeo Alonso Aguilar (IES PUÇOL, PUÇOL), 134.75

12. Simón Doménech Carpena (IES BOCAIRENT, BOCAIRENT), 133.75

12. Martí Bravo Requena (IES VICENTE GANDIA, VILLANUEVA DE CASTELLÓN), 133.75

13. Alicia Cano Carrasco (GENÇANA, GODELLA), 132.50

13. José Alejandro Fuentes Villacrés (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 132.50

13. Miquel Amador Escrig (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 132.50

13. Miguel Valentín Traver Cabedo (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 132.50

14. Natasha Corona Moreno (IES PARE VITÒRIA, ALCOI), 131.25

15. Claudia Ten Bokum Lahoz (COLEGI LA MAGDALENA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 131.00

16. Marc Pastor Selma (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 130.00

16. Xavier Gadea Moragues (IES JOSEP IBORRA, BENISSA), 130.00

16. Lluís Durá Navarro (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 130.00

16. Lucas Bustabad Rodríguez (IES XIMÉN D´URREA, ALCORA, L'), 130.00

16. Ignacio Escribano Luis (PÍO XII, VALÈNCIA), 130.00

16. Sergio Cid Albero (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 130.00

16. Santiago Rivera Fleischer (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 130.00

17. Alegría Fulan Sánchez Sojo (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 129.75

18. Alberto Viel Sanz (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 128.75

18. Ausiàs Parejo Calabuig (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 128.75

18. Adrian Montoya Garcia (IES ANDREU ALFARO, PAIPORTA), 128.75

18. Irene D'Andrea Rodrigo (IES RAMON LLULL, VALÈNCIA), 128.75

18. Andreu Sangster Sales (MAS CAMARENA, BÉTERA), 128.75

18. Andrea Muñoz Ros (IES JOAN FUSTER, SUECA), 128.75

18. Lucas Belenguer De La Asunción (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 128.75

19. Marcos Cava Rodríguez (IES ALTAIA, ALTEA), 127.50

20. Óscar Buj Santos (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 127.25

20. Uchenna Diego Ibeh Paneque (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 127.25

20. Ángel Corona Peña (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 127.25

21. Jorge Moliner Vergara (GENÇANA, GODELLA), 127.00

22. Marcos Lluch Micó (CENTRE PRIVAT SANTA MARIA MARIANISTAS, ALBORAYA), 126.25

22. Pedro Iborra Roncales (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 126.25

22. Ana Serra Rovira (COLEGI LA MAGDALENA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 126.25

23. Lledó Calero Andrés (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 125.75

24. Maia Querol Candel (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 125.00

24. Rubén Traver Tena (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 125.00

24. María Luque García (IES SAN VICENTE, SANT VICENT DE RASPEIG), 125.00

24. Joel Garcia Falcó (IES BOTÀNIC CAVANILLES, VALL D´UIXO, LA), 125.00

24. Héctor Cruz Hernández (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 125.00

25. Jorge Galiana Montes (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 124.75

26. Andrea Artola Quereda (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 123.75

26. David Camacho Castilla (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 123.75

26. Arnau Garcia Betoret (IES LES RODANES, VILAMARXANT), 123.75

26. David Soriano Navarro (PÍO XII, VALÈNCIA), 123.75

26. Dídac Pons Navarro (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 123.75

26. Jesús Martínez Domínguez (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 123.75

27. Arnau Font Fenollar (LA MILAGROSA, CULLERA), 123.50

28. Valeria Verdu Gonzalez (NUESTRA SEÑORA DEL SOCORRO, BENETÚSSER), 123.25

28. Joan Francés Blasco (IES BOCAIRENT, BOCAIRENT), 123.25

29. Guillermo Velencoso García (IES ENRIC VALOR, SILLA), 122.50

29. Pau Buigues Medina (IES TEULADA, TEULADA), 122.50

29. Sofia Albiol Vidal (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 122.50

29. Praise Ijeoma Iheanyi Anyanwu (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 122.50

29. Rodrigo Losa Bessia (IES LA GARRIGOSA, MELIANA), 122.50

29. Josep Ferrando Tasa (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 122.50

30. Laia Herrero Albalat (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 122.25

31. Rafael Dolz Cortés (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 122.00

31. Carmen Marzá Bonet (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 122.00

32. Adrián Navarro Díaz-Cano (IES HISTORIADOR CHABÀS, DÉNIA), 121.25

32. Pablo Lodeiro De La Rosa (PÍO XII, VALÈNCIA), 121.25

33. Diego Puchades García (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 121.00

33. Sara Abarca Arañena (IES BOTÀNIC CAVANILLES, VALL D´UIXO, LA), 121.00

33. Lucía Segarra Lorente (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 121.00

34. Sergio Luengo Garcia (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 120.00

34. Guillem Pellicer Monsoriu (PÍO XII, VALÈNCIA), 120.00

34. Nabil Baour Sorribes (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 120.00

35. Diego Casalta Boix (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 119.75

36. Rubén Pachés Martínez (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 119.25

37. William Aguiar Roque (MAS CAMARENA, BÉTERA), 118.75

37. Elena Oliver Carrasco (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 118.75

37. Hugo Sánchez Chinesta (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 118.75

37. Alicia Guillamón De Lemus (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 118.75

37. Nerea García Fabregat (IE SECUNDÀRIA, VILAFRANCA DEL CID), 118.75

37. Luis Martínez Conde (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 118.75

38. Joan Casino Caballer (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 118.00

39. Sergio Santonja Gil (GENÇANA, GODELLA), 117.50

39. Carme Naval Gorrita (IES MONTDUVER, XERACO), 117.50

39. Jorge D, Ocon Lahoz (IES MALILLA, VALÈNCIA), 117.50

39. Javier Cervera Frías (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 117.50

40. Mireia Gómez Dorado (IES 25 D´ABRIL, ALFAFAR), 117.25

40. Marta Jover Meseguer (IES LLOIXA, SANT JOAN D´ALACANT), 117.25

41. Guillem Hurtado Sala (IES VICENTE GANDIA, VILLANUEVA DE CASTELLÓN), 116.25

41. Antonio Gallardo Gutiérrez (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 116.25

41. Ana Soler Revert (COLEGIO SANTA MARIA, ONTINYENT), 116.25

42. Candela Mejia Segovia (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 115.50

43. Jan Mattew Pareja Gutiérrez (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 115.00

43. Rubén Tormo Piles (IES ENRIC SOLER I GODES, BENIFAIÓ), 115.00

44. Medina Balboa Izquierdo (IES BOVALAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 114.75

45. Carolina Nieves Martí (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 114.25

46. Carla Ortega Sales (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 114.00

47. Carla Pitarch Aznar (SES LA LLOSA DE RANES, LLOSA DE RANES), 113.75

47. Luís Mestre Pascual (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 113.75

47. Cayetana Díaz Castilla (MAS CAMARENA, BÉTERA), 113.75

47. Andreu Aguilar Albiach (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 113.75

47. Nerea Aguilar Forés (COLLEGI OBISPO PONT, VILA-REAL), 113.75

47. Bernat Pertegaz Ruiz (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 113.75

47. Paula Vila Albiñana (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 113.75

47. Jordi Feliu Badenes (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 113.75

47. Eloi Esteller Folch (IE SECUNDÀRIA, SANT MATEU), 113.75

47. Aina Ferri Montagud (IES VERMELLAR, OLLERIA, L´), 113.75

47. Ainoa Martínez Rodríguez (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 113.75

47. Daniel De Hoyo Porcar (IES BOTÀNIC CAVANILLES, VALL D´UIXO, LA), 113.75

48. Hugo Cano Monzó (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 113.50

49. Giulian Catalin Peterlecean (IES LA FOIA D´ELX, ELX), 113.25

49. Carmen Miravet Llidó (IES BETXÍ, BETXÍ), 113.25

50. Alexandru Petrea (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 112.50

50. Carla Casañ Bosch (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 112.50

50. Jorge Fernández Orzáez (IES MALILLA, VALÈNCIA), 112.50

50. Lucas De Bernardo Borgoñon (IES EL SALER, VALÈNCIA), 112.50

50. Raúl Acevedo Miró (IES SAN VICENTE, SANT VICENT DE RASPEIG), 112.50

51. Óscar Antonino Manrique (MAS CAMARENA, BÉTERA), 112.00

51. Paula Xinting Galcerá Juan (MAS CAMARENA, BÉTERA), 112.00

52. Marc Torró López (COLEGIO SANTA MARIA, ONTINYENT), 111.50

53. Joan Gallego Tormo (SES LA LLOSA DE RANES, LLOSA DE RANES), 111.25

53. Álvaro Soriano Botella (PÍO XII, VALÈNCIA), 111.25

53. Aitana Gisbert García (PÍO XII, VALÈNCIA), 111.25

53. Gema García Martínez (NUESTRA SEÑORA DE FÁTIMA, VALÈNCIA), 111.25

53. Inés Llorens Giménez (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 111.25

53. Carla Sánchez Martínez (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 111.25

53. Carla Monfort Monfort (IE SECUNDÀRIA, VILAFRANCA DEL CID), 111.25

54. Lucia Irles Aldea (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 111.00

54. Marcos Espinosa Tavarez (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 111.00

55. Francisco Dénia Terrón (PÍO XII, VALÈNCIA), 110.50

55. Ignacio Navarro Ortiz (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 110.50

55. Luis Muñoz Martínez (IES LLOIXA, SANT JOAN D´ALACANT), 110.50

56. Marcos Beltrán Sevillano (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 110.00

56. Oscar Buigues Dalmau (IES TEULADA, TEULADA), 110.00

56. Mario González Alemany (IES HISTORIADOR CHABÀS, DÉNIA), 110.00

56. Roberto Guerra Sanchis (PÍO XII, VALÈNCIA), 110.00

56. Iván Tornay Sánchez (IES LA CREUETA, ONIL), 110.00

57. Noa Llop Gil (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 109.75

57. Izan López Maciá (IES JOSÉ VILAPLANA, VINARÒS), 109.75

57. Marc Bridges Fernández (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 109.75

57. Nerea Carnicer Gonell (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 109.75

57. Cristina Liu (NUESTRA SEÑORA DE FÁTIMA, VALÈNCIA), 109.75

57. Laura Cambrils Sendra (IES ENRIC VALOR, PEGO), 109.75

57. María Martínez Gasch (IES BETXÍ, BETXÍ), 109.75

58. Omar Hida Chalhi (IES POLITÈCNIC, CASTELLÓ DE LA PLANA), 109.50

59. Olexander Galaktionov (IES JAIME II, ALACANT), 108.75

59. Lucia Martínez Expósito (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 108.75

59. Pepe Villalonga González (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 108.75

59. Alejandra Albero Irles (IES LA FOIA D´ELX, ELX), 108.75

59. Alex Grau García (IES EL QUINT, RIBA-ROJA DE TURIA), 108.75

59. Emma Ruiz Codorniu (IES BETXÍ, BETXÍ), 108.75

59. Marcos Teruel Sánchez (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 108.75

59. Juan Parra Riera (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 108.75

59. Rubén Mercader Higueras (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 108.75

60. Carlos Torregrosa Sánchez (IES JAIME II, ALACANT), 108.50

60. Ada Torregrosa Torres (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 108.50

60. Eva Pons Cortijo (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 108.50

61. Guillermo González Soltice (MAS CAMARENA, BÉTERA), 107.50

61. Mateo Carnicero Peiró (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 107.50

61. Raul Torres Cardona (IES XIMÉN D´URREA, ALCORA, L'), 107.50

61. Mar Plaza Fernandez (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 107.50

61. Nicolás Colomina Aljama (IES PARE VITÒRIA, ALCOI), 107.50

61. José Vicent Lloret (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 107.50

61. Mario Maruenda Ballesteros (IES SAN VICENTE, SANT VICENT DE RASPEIG), 107.50

62. Ignacio Caballero Abril (IES EL SALER, VALÈNCIA), 107.25

62. Jordi Subiés Hueso (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 107.25

62. Lucía Martínez Hidalgo (ALTOZANO, ALACANT), 107.25

63. Biel Vanyó Vidal (IES VICENTE GANDIA, VILLANUEVA DE CASTELLÓN), 107.00

63. Alejandro Rubio Carmona (IES PARE VITÒRIA, ALCOI), 107.00

63. Alejandro Rosa Garcia (IES EL QUINT, RIBA-ROJA DE TURIA), 107.00

64. Elena Simarro Ruiz (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 106.75

65. José Junior Da Cruz Monteiro (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 106.25

65. Marc Vidal Gonzàlez (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 106.25

65. Diego Argaya Giménez (PÍO XII, VALÈNCIA), 106.25

65. David Carrascosa Pereira (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 106.25

66. Ángel Holgado Pazos (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 106.00

66. Cristina Safont Lara (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 106.00

67. Carles Cortez Pérez (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 105.75

67. Eva Llorente Cabrera (IES HISTORIADOR CHABÀS, DÉNIA), 105.75

68. Teo Cobos Orts (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 105.25

69. María Santacreu Asensi (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 105.00

69. Mariola Picó López (GENÇANA, GODELLA), 105.00

69. Ricardo Alegre Villa (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 105.00

69. Eva Ventura Garcia (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 105.00

69. Lara Martínez Martínez (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 105.00

69. Enoc Rodríguez Morales (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 105.00

69. Bruno Jesús Vázquez Bolkovac (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 105.00

69. Joseph Poliak (IES TEULADA, TEULADA), 105.00

69. Nerea Vivas Blanco (IES BOVALAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 105.00

69. Clara Real Serrano (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 105.00

69. Damian Razvan (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 105.00

69. Manel Rodríguez Bayarri (IES LA GARRIGOSA, MELIANA), 105.00

69. Carlos Singh-Mand Cuesta (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 105.00

69. Ferran Sempere Navarro (IES LA CREUETA, ONIL), 105.00

69. Silia Svetlozarova Sabeva (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 105.00

69. Albert Alejandro Costin Stancescu (IES SERRA D´IRTA, ALCALÁ DE XIVERT), 105.00

70. Carla Nieto Hennin (IES LA FOIA D´ELX, ELX), 104.75

70. Sara Zamorano Rico (IES BETXÍ, BETXÍ), 104.75

70. Jankarlo Rueda Hernández (IES EL SALER, VALÈNCIA), 104.75

70. Cesar Alabarda Carrascosa (IES EL SALER, VALÈNCIA), 104.75

70. Jorge Balfagón Miravet (IES POLITÈCNIC, CASTELLÓ DE LA PLANA), 104.75

71. Aitana Grau Aller (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 104.50

71. Lucia Borderia Santamaria (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 104.50

71. Aleix Ortells Blanco (IES JOAN FUSTER, SUECA), 104.50

71. Xavier Lleonart Rodríguez (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 104.50

72. Iris Serrat Caba (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 104.25

73. Miguel Pitarch Sáez (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 103.75

73. Marcos Lledó Alonso (MAS CAMARENA, BÉTERA), 103.75

73. Emma Fuzhong Meseguer Torres (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 103.75

73. Diego Javier Ares García (CENTRE PRIVAT SANTA MARIA MARIANISTAS, ALBORAYA), 103.75

73. Sergi Bermudo González (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 103.75

73. Eva Romero López (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 103.75

73. Lucía Marín Polo (IES LLOIXA, SANT JOAN D´ALACANT), 103.75

73. Júlia Asensi Pastor (IES ALTAIA, ALTEA), 103.75

73. Víctor Roig Prieto (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 103.75

74. Marcos González Fernández (IES JOSEP IBORRA, BENISSA), 103.50

74. Claudia Farreres Díaz (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 103.50

74. Diego Galindo Rodríguez (PÍO XII, VALÈNCIA), 103.50

74. Juan José Fernández Vidal (IES EL SALER, VALÈNCIA), 103.50

75. Max-Nioclas Foreman (IES MALILLA, VALÈNCIA), 103.25

76. Nadim Mohamed Hajeb (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 102.75

77. Carla Claros Baca (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 102.50

77. Silvia Balmaseda Serna (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 102.50

77. Ana Coll Tormo (IES VERMELLAR, OLLERIA, L´), 102.50

77. Ana Ferrándiz Llorca (IES ENRIC VALOR, PEGO), 102.50

77. Jose Jaime Vicent Suarez (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 102.50

77. Victoria Rivero Miró (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 102.50

77. Ricardo Sanchís Chordà (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 102.50

78. Nadia Muñoz Bono (GENÇANA, GODELLA), 102.25

78. Maria Crespo Oltra (IES JOSEP IBORRA, BENISSA), 102.25

78. Unai Arturo Gil Calabuig (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 102.25

78. Pol Fortuny García (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 102.25

79. Cayetana Marhuenda Flores (ALTOZANO, ALACANT), 102.00

80. Andreu Rubio Martínez (IES 25 D´ABRIL, ALFAFAR), 101.75

80. Carmen Oltra Gascó (IES ENRIC VALOR, PEGO), 101.75



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant

Informació general de la Prova Cangur: cangur@epsa.upv.es
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques