Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2017
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 3 (2117 participants):


1. Marcos Matilla Montero (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 126.00

2. Néstor Salvador Sebastián (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 122.00

3. Altaïr Escrihuela Peñarrocha (IES MÚSIC MARTÍN I SOLER, MISLATA), 121.00

4. Alberto Mateos Roig (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 113.25

5. Pau Sabater Nácher (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 112.25

6. Daniel Sánchez Botella (IES LA NIA, ASPE), 109.75

7. Josep Peiró Ramos (IES BARRI DEL CARME, VALÈNCIA), 108.50

8. Marc Martínez Llopart (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 106.50

9. Jaume González Nieto (IES MÚSIC MARTÍN I SOLER, MISLATA), 103.25

10. Alba Pérez Sánchez (ALTOZANO, ALACANT), 101.25

11. Mar Vergara Sanchís (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 100.75

12. Ismael Medina Tomás (IES XEBIC, ONDARA), 99.50

13. Andreu Madrigal De La Vega (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 98.25

14. Óscar Pastor Payá (IES LA NIA, ASPE), 97.50

15. Miguel Jiménez Poveda (PÍO XII, VALÈNCIA), 97.00

16. David Agut Herrero (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 96.50

17. Álvaro Benlloch Soler (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 96.25

18. Sergi De Furundarena (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 96.00

19. Víctor De Loño Rodríguez (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 95.00

19. Marcel Garcia Prades (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 95.00

20. Santiago Díaz De Rábago Aguirre (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 94.50

21. Daniel García García (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 93.75

22. Carles Calafat Ginestar (ABECÉ, GANDIA), 93.50

23. Mario Vago Marzal (ABECÉ, GANDIA), 90.00

24. Ivan López Claramunt (IES PUÇOL, PUÇOL), 89.50

25. Marta Aparicio Gramaje (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 88.50

26. Wenceslao Lora Zanón (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 86.25

26. Ade Cabo Cuartero (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 86.25

27. Jorge Rico Esteban (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 86.00

27. Marc Quintana Llanes (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 86.00

27. Lucía Bernabeu Guijo (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 86.00

28. Javier Sánchez Prieto (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 85.50

29. Marc Zacarés Bernat (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 85.25

30. Iván Crespo Gadea (IES TIRANT LO BLANC, GANDIA), 84.25

31. Maria Salvador Vivó (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 84.00

31. Salvador Vázquez Desco (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 84.00

31. Joan Miquel Bengochea López (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 84.00

32. Manolo Chulvi Deogracia (IES PUÇOL, PUÇOL), 83.00

32. Carles Pellicer Suarez (IES PUÇOL, PUÇOL), 83.00

33. Sheila Del Carmen De La Cruz Abellán (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 82.75

34. Sergio Vázquez Domenech (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 82.50

35. Toni Cantó Pastor (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 82.25

36. Lucía Llamas Guisado (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 82.00

37. Mohamed-Lehbib Mesaoud Abdi (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 81.75

37. Luis Arcón Ortega (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 81.75

38. Alejandro Estellés Roig (IES BARRI DEL CARME, VALÈNCIA), 81.25

39. Pablo Luís Monferrer (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 81.00

39. Pablo García Sanjuán (ABECÉ, GANDIA), 81.00

39. Hugo Toledo Escrivá (ABAD SOLA, GANDIA), 81.00

40. Llorenç Casado Hidalgo (IES DOCTOR PESET ALEIXANDRE, PATERNA), 80.75

40. Lara Del Valle Pitarch (IES SERRA D´IRTA, ALCALÁ DE XIVERT), 80.75

41. Dani Mata Font (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 80.25

41. Pau Huerta Solis (IES JAUME I, ONTINYENT), 80.25

42. Jesús Caravaca González (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 80.00

42. Lledó Palanques Valls (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.00

43. Francisco Javier Querol Duarte (IES MEDITERRÀNIA, BENIDORM), 79.50

43. Jack Yi Ming Cheng (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 79.50

44. Nicolás Moreno Febrero (PÍO XII, VALÈNCIA), 79.00

44. Guillermo Barreda Cadroy (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 79.00

45. Oriana Olivares Landaeta (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 78.75

45. Guillem Salelles Morell (IES GREGORI MAIANS, OLIVA), 78.75

45. Alejandro Alguacil Bonachera (IES MIQUEL PERIS I SEGARRA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 78.75

45. Manuel Nazábal Pérez (IES L´ALMADRAVA, BENIDORM), 78.75

46. Joan Cuquerella Marchirant (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 78.25

46. Pau Gimeno Vercher (SALESIANOS JUAN BOSCO, VALÈNCIA), 78.25

47. Ana Alvarez Muñoz (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 77.50

47. Anna Qiangong Llorens Galí (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 77.50

47. Silvia Palomo Sánchez-Montañés (IES LLOIXA, SANT JOAN D´ALACANT), 77.50

48. Aarón Gómez Ruiz (IES DOCTOR PESET ALEIXANDRE, PATERNA), 77.25

48. Manel Gargallo Grangel (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 77.25

48. Joan Benavent Vañó (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 77.25

49. Marta Sotos García (CENTRE PRIVAT SANTA MARIA MARIANISTAS, ALBORAYA), 77.00

49. Martina Blázquez Franch (IES BETXÍ, BETXÍ), 77.00

50. Luis Navarro (IES LES RODANES, VILAMARXANT), 76.75

50. Luis Tamaral Fernández (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 76.75

50. Carlos Serrano López (IES CAP DE L´ALJUB, SANTA POLA), 76.75

50. Guillem Aguilera Galiano (IE SECUNDÀRIA, SANT MATEU), 76.75

50. Pau Vivancos Pitel (IES EL CLOT, VALÈNCIA), 76.75

51. Laura Sánchez Martínez (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 76.50

51. Guillem Rosell Sales (IES JUAN BAUTISTA PORCAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 76.50

52. Ángel Lova Tormos (MAS CAMARENA, BÉTERA), 76.25

52. Dario Cantarero Lara (IES JOAN FUSTER, BELLREGUARD), 76.25

52. Andrea Sequí Santos (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 76.25

52. María Cháfer Nácher (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 76.25

52. Carlos Nitoi (IES VILA-ROJA, ALMASSORA), 76.25

53. David Balsalobre Ibor (IES LA SENIA, PAIPORTA), 76.00

53. Robert Petrosyan (IES JAUME I, ONTINYENT), 76.00

54. Inés Guillamón Campos (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 75.75

54. Alejandro Herrera García (IES VILLA DE ASPE, ASPE), 75.75

54. Llum Grafià De Los Ángeles (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 75.75

55. Radia Ramdani El Barnusi (IES A NAVARRO SANTAFE, VILLENA), 75.50

55. Àngel Mas Justiniano (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 75.50

55. Carla González Torrijo (IES BLASCO IBÁÑEZ, CULLERA), 75.50

55. Daniel Rodríguez Anduix (IES PARE ARQUES, COCENTAINA), 75.50

56. Miguel Mira García (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 75.25

56. Mireya Ferrer Ribes (IES NÚMERO 1, XÀBIA), 75.25

56. Ignacio Arroyo García (ABECÉ, GANDIA), 75.25

56. Lucía Poyato Sala (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 75.25

57. Pau Martí Cervera (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 75.00

57. Alejandro Pascual Rubio (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 75.00

57. Alba Montesinos Carrasco (PÍO XII, VALÈNCIA), 75.00

58. Lledó Clares Marí (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 74.75

58. Yassmina Jebbour Maamri (IES EL QUINT, RIBA-ROJA DE TURIA), 74.75

58. Iker Garcia Juan (SECCIÓ IES ENRIC VALOR, ORBA), 74.75

59. Daniel Ramírez Barba (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 74.50

59. Mirian Olmeda Beltran (IES MÚSIC MARTÍN I SOLER, MISLATA), 74.50

59. Andrea Sánchez Aledo (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 74.50

60. Noelia Carolina Smeyers Martínez (CENTRE PRIVAT SANTA MARIA MARIANISTAS, ALBORAYA), 74.00

60. Ángel Jorde Sosa (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 74.00

60. Leila Mei Tatay Huesca (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 74.00

60. David García Valero (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 74.00

61. Eva Barrera Garbí (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 73.75

61. Natalia Hernández Cortés (IES EL CLOT, VALÈNCIA), 73.75

61. Juan Vicente Bernia Collado (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 73.75

61. Paloma Porras Torres (IES JOSÉ RODRIGO BOTET, MANISES), 73.75

61. Donís Mas Martínez (IES JOAN FUSTER, SUECA), 73.75

61. Ramón Miret Almiñana (ABECÉ, GANDIA), 73.75

61. Sofía Martínez Pastor (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 73.75

61. Sofía García Cortell (SALESIANOS JUAN BOSCO, VALÈNCIA), 73.75

62. Èric Chofre Tàrrega (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 73.50

63. David Martínez Martínez (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 73.25

63. Sento Sastre Costa (REIAL COL·LEGI ESCOLA PIA, GANDIA), 73.25

64. Alba Pérez Berenguer (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 73.00

64. Elena Marti Ruiz (NUESTRA SEÑORA DEL SOCORRO, BENETÚSSER), 73.00

64. Germán García Giménez (IES RAMON LLULL, VALÈNCIA), 73.00

64. Victor Venelinov (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 73.00

64. Uriel Francisco Lavado Garzon (IES JOANOT MARTORELL, ELX), 73.00

64. Hugo Martin Ruedas (IES LA SENDA, QUART DE POBLET), 73.00

64. Sergi Seguí González (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 73.00

65. Pablo Coll García (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 72.75

65. Joel Aliaga Coves (IES JOAN FUSTER, SUECA), 72.75

65. Alba Zafra López (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 72.75

65. Andrea Maravilla Romero (ESCOLA LES CAROLINES, PICASSENT), 72.75

66. Victor Gomez Sanchez (IES ENRIC VALOR, PICANYA), 72.50

66. María Rico Sánchez (IES LA CREUETA, ONIL), 72.50

66. Ángel Rodríguez Martínez (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 72.50

66. Mireia González Ruiz (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 72.50

66. Joel Shaw León (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 72.50

66. Pablo López Cañada (REIAL COL·LEGI ESCOLA PIA, GANDIA), 72.50

67. Ana Robles Ferrer (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 72.25

67. Rocío López Ortega (IES CAP DE L´ALJUB, SANTA POLA), 72.25

67. Samuel Pelaez Bosca (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 72.25

68. Alejandro Docampo Dacosta (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 72.00

68. Alexandra Imre (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 72.00

68. Pedro Marcos Moya (CENTRE PRIVAT LA ANUNCIACIÓN, VALÈNCIA), 72.00

69. Andrea Lázaro Gil (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 71.75

69. Marc Caballer González (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 71.75

69. Elsa Rosell Vives (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 71.75

69. Marta Llopis Martínez (IES JOANOT MARTORELL, ELX), 71.75

70. Claudia Artero Joya (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 71.50

70. Gonzalo Campos Gómez-Pardo (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 71.50

70. Iván Mayor Martínez (ABECÉ, GANDIA), 71.50

70. Miranda Moreno Martínez (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 71.50

71. Daniel Cayero Cabello (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 71.25

71. Arancha Serrano Pastor (IES NÚMERO 1, XÀBIA), 71.25

71. Jorge Francisco Granell Cid (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 71.25

71. Javier Requena Palomares (NUESTRA SEÑORA DE FÁTIMA, VALÈNCIA), 71.25

71. Hugo Chico Gutiérrez (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 71.25

71. Graciela Cortés Delgado (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 71.25

71. Jose Landete Bovea (IES VILA-ROJA, ALMASSORA), 71.25

72. Gina Alhakim (IES L´ALMADRAVA, BENIDORM), 71.00

72. María Palomares Monzó (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 71.00

73. Gheorghii Oleinic (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 70.75

73. Àngel Gisbert Bau (IES JOAN FUSTER, SUECA), 70.75

74. Itziar Mallén Adan (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 70.50

74. Carla Pérez Gumbau (SECCIÓ DE L'IES HENRI MATISSE A PATERNA, PATERNA), 70.50

75. Arnau Lopez Guitart (SES LA LLOSA DE RANES, LLOSA DE RANES), 70.25

75. Mauro A. Carreras Ferrari (IES VALL DE LA SAFOR, VILLALONGA), 70.25

75. Miquel Vicente Císcar (IES JOAN FUSTER, BELLREGUARD), 70.25

76. Andreu Balaguer Ortells (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 70.00

76. Oriol Mollar Cabrera (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 70.00

76. Jaume Lopez Romero (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 70.00

76. Adrià Ferrero Aracil (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 70.00

76. Pasqual Portero Pons (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 70.00

76. Carla Làzaro Imbernón (IES BLASCO IBÁÑEZ, CULLERA), 70.00

76. Marta Orient Cabañas (IES EL SALER, VALÈNCIA), 70.00

76. Alejandro Ares García (SALESIANOS JUAN BOSCO, VALÈNCIA), 70.00

77. Balma Cabedo Andrés (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 69.75

77. David López García (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 69.75

77. Joan Errando Vicente (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 69.75

77. Fangyu Deng (IES AZUD DE ALFEITAMÍ, ALMORADÍ), 69.75

78. Clara Llorca Ibáñez (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 69.50

79. María Lumbreras Catalá (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 69.25

79. David Arranz Montejano (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 69.25

79. Gemma Bauset Pastor (IES LA GARRIGOSA, MELIANA), 69.25

79. Àlex Marrades Torres (IES SUCRO, ALBALAT DE LA RIBERA), 69.25

79. Alex López Navarro (COLEGIO SANTA MARIA, ONTINYENT), 69.25

79. Aitana Pallardó Matias (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 69.25

80. Lucia Garcia Pastor (IES JAIME II, ALACANT), 69.00

80. Pablo Delgado Martín (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 69.00

81. Jorge Cabezuelo Carbonell (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 68.75

81. Antonio Cabañero Centeno (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 68.75

81. Manuel Ortiz Pérez (CENTRE PRIVAT SANTA MARIA MARIANISTAS, ALBORAYA), 68.75

81. Adrian Cecilia Montilla (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 68.75

81. Pablo Picó Silvestre (IES PARE VITÒRIA, ALCOI), 68.75

81. Joaquim Pascual Egea (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 68.75

82. Florina Raisa Teona Gheorghe (IES BOVALAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 68.50

83. Guillermo Hernández Pomares (IES JAIME II, ALACANT), 68.25

84. Laia García Eroles (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 68.00

84. Rosa Méndez Sánchez-Arévalo (IES EL VINALOPÓ, NOVELDA), 68.00

84. Antonio Muñoz Moll (IES TEULADA, TEULADA), 68.00

84. Manuel Núñez Marrero (ABAD SOLA, GANDIA), 68.00

85. Jonathan Meyer Maciá (IES CAP DE L´ALJUB, SANTA POLA), 67.50

85. David Julián Segura Puchades (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 67.50

85. Miguel Zaera Ribés (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 67.50

85. Lucia Gutierrez Gisbert (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 67.50

85. Alessandra Rolli Grau (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 67.50

85. Alejandro Carrasco Tur (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 67.50

86. Andrés Gibaja Escrig (IES PUÇOL, PUÇOL), 67.25

86. Pau Pachés Armenteros (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 67.25

86. Marta Royo Gabriel (IES JOSÉ RODRIGO BOTET, MANISES), 67.25

86. Clara Halpern García De Quirós (IES JOSÉ RODRIGO BOTET, MANISES), 67.25

86. Claudia Navarro Catala (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 67.25

86. Amparo Ramírez Victoria (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 67.25

86. Victor Inarejos De La Dueña (SALESIANOS JUAN BOSCO, VALÈNCIA), 67.25

87. Adriàn Lafuente Forcada (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 67.00

87. Noelia Aguilera Casares (NUESTRA SEÑORA DE FÁTIMA, VALÈNCIA), 67.00

87. David Rodríguez Llopis (IES L´ALLUSSER, MUTXAMEL), 67.00

87. Víctor Sanmartín Navarro (SAGRADO CORAZÓN, QUART DE POBLET), 67.00

87. Sara Sansaloni Hernández (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 67.00

88. David Atienza Carbonell (IES EL CLOT, VALÈNCIA), 66.75

89. Larisa Mirsolea (IES EL VINALOPÓ, NOVELDA), 66.50

89. Carlos López Bonmatí (IES CAP DE L´ALJUB, SANTA POLA), 66.50

89. Maksym Mateusz Gorka (IES L´OM, PICASSENT), 66.50

89. Consol Escrivà Moreno (IES ENRIC SOLER I GODES, BENIFAIÓ), 66.50

90. Gema Rodríguez Morales (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 66.25

90. Jana Ballester Belenguer (IES L´OM, PICASSENT), 66.25

90. Naia Calabuig Casades (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 66.25

90. Marta Payá Taberner (JESÚS MARIA, VALÈNCIA), 66.25

90. Nicolás Gálvez Llorens (IES SERRA D´IRTA, ALCALÁ DE XIVERT), 66.25

90. Pau Ferrer Font (IES SERRA MARIOLA, MURO), 66.25

90. Fabián Sánchez Lara (IES JOSÉ MARUENDA PRATS, PINÓS, EL), 66.25

91. Balma Babiloni Mondragón (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 66.00

91. Jose Manuel Saez Garcia (IES LA SENIA, PAIPORTA), 66.00

91. Alex Todolí Català (IES JOAN FUSTER, BELLREGUARD), 66.00

91. Karlos Solaun Eiras (PÍO XII, VALÈNCIA), 66.00

91. Manuel Carceller Sebastiá (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 66.00

91. Antonio Lizandra Mateos (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 66.00

91. Joel Domenech Roselló (REIAL COL·LEGI ESCOLA PIA, GANDIA), 66.00

92. Carlos Traver Lebedev (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 65.75

92. Karen Perelló Soler (SECCIÓ DE L'IES JOSÉ DE RIBERA, POBLA DEL DUC, LA), 65.75

92. Elena Lluesa Otero (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 65.75

92. Paula Fernández Álvarez (IES EL SALER, VALÈNCIA), 65.75

93. Carles Adam Castañer (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 65.50

93. Andreu Boix Català (IES JOAN FUSTER, BELLREGUARD), 65.50

93. José Manuel Pons Vera (CENTRE PRIVAT LA ANUNCIACIÓN, VALÈNCIA), 65.50

93. Adrian Campos Rodríguez (PÍO XII, VALÈNCIA), 65.50

93. Marielle Perri Molina (IES LA CREUETA, ONIL), 65.50

94. Stefania Bocan (IES LES RODANES, VILAMARXANT), 65.25

94. Pablo Mulas Saurí (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 65.25

94. Pablo Arévalo Pérez (IES LA GARRIGOSA, MELIANA), 65.25

94. Patricia Canet Miralles (IES JOSEP RIBERA, XÀTIVA), 65.25

95. Joan Ortega Marín (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 65.00

95. Víctor Martínez García (IES ENRIC VALOR, PICANYA), 65.00

95. Laura Navarro Pérez (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 65.00

95. Ángel Sáez Bañuz (IES LA NIA, ASPE), 65.00

95. Noelia González Sanchis (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 65.00

95. Pablo Segovia Martínez (COLEGIO SANTA MARIA, ONTINYENT), 65.00

95. Juan Delgado Simó (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 65.00

95. Marta Quilis Romero (SALESIANOS JUAN BOSCO, VALÈNCIA), 65.00

95. Sheila Abad Saez (IES MASSAMAGRELL, MASSAMAGRELL), 65.00

96. Núria Ibáñez Jorge (IES LES RODANES, VILAMARXANT), 64.75

96. Mubeen Ahmad (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 64.75

96. David Sotos García (CENTRE PRIVAT SANTA MARIA MARIANISTAS, ALBORAYA), 64.75

96. Marta Silvestre Calabuig (IES BOCAIRENT, BOCAIRENT), 64.75

96. Violeta García Martínez (IES VILLA DE ASPE, ASPE), 64.75

96. Outmane El Bourassi (IES DOCTOR PESET ALEIXANDRE, PATERNA), 64.75

96. Joel Felip Guardiola González (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 64.75

96. Sheyla Piqueras García (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 64.75

96. Yumi Wang (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 64.75

97. Nicolás Blasco Borrás (IES MUTXAMEL, MUTXAMEL), 64.50

97. David Andreu Roqueta (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 64.50

97. Julio Ochoa Medina (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 64.50

97. Jose Sola Garcelan (IES PERE M ORTS I BOSCH, BENIDORM), 64.50

97. Joan García Achondia (IES SERRA D´IRTA, ALCALÁ DE XIVERT), 64.50

97. Marian Vazquez Da Costa (IES LA SENDA, QUART DE POBLET), 64.50

98. Willy Joan Figueroa Balladares (NUESTRA SEÑORA DEL SOCORRO, BENETÚSSER), 64.25

98. Antonio Jorda Girones (IES JAUME I, ONTINYENT), 64.25

98. Ainhoa López Ruiz (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 64.25

99. Daniel Ramos Pastor (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 64.00

99. Rodrigo Navarro León (IES EL CLOT, VALÈNCIA), 64.00

99. Alma Bravo Palacios (IES JOAN FUSTER, SUECA), 64.00

99. Manuela Albert Rodrigo (IES MASSAMAGRELL, MASSAMAGRELL), 64.00

100. Àngela Mor Ramia (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 63.75

100. Laura Sevilla Bosch (IES L´OM, PICASSENT), 63.75

100. Aisha Miralles Pérez (ABECÉ, GANDIA), 63.75

100. Margarita Sánchez Gutierrez (IES DOCTOR PESET ALEIXANDRE, PATERNA), 63.75

100. Pau Riera Vendrell (SECCIÓ IES ENRIC VALOR, ORBA), 63.75

100. Carlos Cárdenas López (IES XEBIC, ONDARA), 63.75

100. Llorenç Delgado Pérez (IES ALTAIA, ALTEA), 63.75

100. Alba Quílez Jiménez (IE SECUNDÀRIA, MOIXENT), 63.75

100. Andreu Cortina Afortunado (IES MASSAMAGRELL, MASSAMAGRELL), 63.75

101. Mireia Somovilla Gimeno (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 63.50

101. Hugo Barrientos Caro (CENTRE PRIVAT SANTA MARIA MARIANISTAS, ALBORAYA), 63.50

101. Sergio Garríguez Redondo (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 63.50

101. Paula Esteve Guarner (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 63.50

101. Andrea Hidalgo Ivars (IES JOANOT MARTORELL, ELX), 63.50

101. Yolanda Sánchez Salvador (IES L´ALLUSSER, MUTXAMEL), 63.50

101. Joan Ortiz Vivas (ESCOLA LES CAROLINES, PICASSENT), 63.50

101. Iratxe Parrilla Gasent (IES XEBIC, ONDARA), 63.50

101. Jorge Peiró Alcázar (REIAL COL·LEGI ESCOLA PIA, GANDIA), 63.50

102. Lidia Ferrer Zaragoza (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 63.25

102. Martí Sales Moragues (IES PERE D´ESPLUGUES, POBLA LLARGA, LA), 63.25

102. Adrian Fernandez Soler (IES ANDREU ALFARO, PAIPORTA), 63.25

102. Javier Sánchez Aguado (IES BENICALAP, VALÈNCIA), 63.25

102. Paula Pérez Cabanes (SECCIÓ DE L'IES JOSÉ DE RIBERA, POBLA DEL DUC, LA), 63.25

102. Jon Sainz Arrieta (IES PERE M ORTS I BOSCH, BENIDORM), 63.25

103. Lucía Saz Sancho (MAS CAMARENA, BÉTERA), 63.00

103. Ivet Barranco Llorca (IES IFACH, CALP), 63.00

103. Alba Monreal Piqueras (IES JOANOT MARTORELL, ELX), 63.00

103. Marina Calle Hidalgo (IES MARIA CARBONELL I SÁNCHEZ, BENETÚSSER), 63.00

103. Elena Ibarra Mañes (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 63.00

103. Maria Belda Part (ABAD SOLA, GANDIA), 63.00

104. Joan Chulvi Deogracia (IES PUÇOL, PUÇOL), 62.75

104. Alba Ramírez Blasco (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 62.75

104. Helia Bernal Pitel (MAS CAMARENA, BÉTERA), 62.75

104. Pablo Contelles Medrano (IES EL CLOT, VALÈNCIA), 62.75

104. Víctor Carbonell Tomás (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 62.75

104. Miguel Castelló Pastor (IES LA NIA, ASPE), 62.75

104. Ana Mira Cremades (IES LA NIA, ASPE), 62.75

104. Adrián Mata Cuesta (CENTRE PRIVAT SANTA MARIA MARIANISTAS, ALBORAYA), 62.75

104. Marc Forqués Isasi (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 62.75

105. Júlia Sigalat (IES GABRIEL CÍSCAR, OLIVA), 62.50

105. Luz Moya Ibañez (NUESTRA SEÑORA DEL SOCORRO, BENETÚSSER), 62.50

105. José Manuel López Gálvez (IES JOSÉ RODRIGO BOTET, MANISES), 62.50

105. Lucía Molina Robledillo (IES CAP DE L´ALJUB, SANTA POLA), 62.50

105. Pablo Carboneras Herrera (IES LA NIA, ASPE), 62.50

105. Andrés Revert Espuig (IES L´OM, PICASSENT), 62.50

105. Aitana Julián Izquierdo (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 62.50

105. Alba Ros Bisbal (IES DOCTOR PESET ALEIXANDRE, PATERNA), 62.50

105. Gabriel López Ferrando (IES AUSIÀS MARCH, GANDIA), 62.50

105. Claudio Leite Romero (JESÚS MARIA, VALÈNCIA), 62.50

105. Alberto Puchades Murgadas (JESÚS MARIA, VALÈNCIA), 62.50

105. Jordi Lucía López (IES BETXÍ, BETXÍ), 62.50

105. Hugo Herráiz Ballesteros (SAGRADO CORAZÓN, QUART DE POBLET), 62.50

105. Fran Cebolla Boronat (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 62.50

105. Roberto Carrió Pérez (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 62.50

105. Vicent Pérez Pons (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 62.50

105. Marc Sanchis Campo (ESCOLA LES CAROLINES, PICASSENT), 62.50

106. Sergi Moragues Montoro (CRISTO REY (MM. ESCOLAPIAS), GANDIA), 62.25

106. Oana Daniela Popa (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 62.25

106. Yin Lei Jin Wu (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 62.25

106. Aina Francés Llueca (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 62.25

106. Nerea Pallás Padilla (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 62.25

106. Paula Villena Martinez (IES L´OM, PICASSENT), 62.25

106. Alberto Domingo Gómez (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 62.25

106. Laura Gil Garrido (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 62.25

106. Laura Juan Valdés (IES LA CREUETA, ONIL), 62.25

106. Alba Mocholí Aguado (ESCOLA LES CAROLINES, PICASSENT), 62.25



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant

Informació general de la Prova Cangur: cangur@epsa.upv.es
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques