Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2017
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 4 (1725 participants):


1. Marc Velasco Mateu (IES JOSEP RIBERA, XÀTIVA), 133.75

2. Pau Rocher Martinez (CRISTO REY (MM. ESCOLAPIAS), GANDIA), 131.25

3. Marco Chen (MAS CAMARENA, BÉTERA), 125.00

4. Ferrán Cortés Pérez (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 123.75

5. Joan Noguera Ferrando (IES TEULADA, TEULADA), 122.00

6. Clara Delgado Querol (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 119.00

7. Jorge Sanmartín Martínez (GENÇANA, GODELLA), 106.25

7. Andreu Benavent Montell (IES JOSEP RIBERA, XÀTIVA), 106.25

8. Rubén Montagut Teijelo (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 104.75

9. Ignacio Martínez Valero (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 103.50

9. Mario Fabado Gómez-Lobo (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 103.50

10. Lifeng Qiu (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 103.25

11. Maria Mascarell Serra (LA MILAGROSA, CULLERA), 101.50

12. Carlos Giménez Zaragoza (IES JAIME II, ALACANT), 100.00

13. Maria Dolores Serna Berná (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 99.25

14. Daniel Belmonte Pérez (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 99.00

15. Álex Limorte Ibernón (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 98.25

15. Ignacio Noguerón Moya (PÍO XII, VALÈNCIA), 98.25

16. Alba Soler Moreno (IES JOAN FUSTER, SUECA), 98.00

17. Pau Mahiques García (IES BLASCO IBÁÑEZ, CULLERA), 97.50

18. Vicente Calduch Diago (IES LES RODANES, VILAMARXANT), 96.75

19. Daniel López Rocamora (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 96.00

19. Abdullah Tanveer (IES HISTORIADOR CHABÀS, DÉNIA), 96.00

19. Jorge Rambla Campesino (COLEGI LA MAGDALENA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 96.00

20. Óscar Ispierto Baselga (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 95.75

21. Akira Llorens Montero (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 95.50

22. Francesc Camarasa Mestre (IES XEBIC, ONDARA), 95.25

23. Arnau Catalá Cervera (NUESTRA SEÑORA DEL CARMEN, GANDIA), 95.00

23. Wenwen Yang (IES LLOIXA, SANT JOAN D´ALACANT), 95.00

24. Pablo García Insa (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 93.00

25. Ignacio Iborra Roncales (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 90.75

26. Maria Murgui Galvez (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 90.50

26. Marc Cuenca Laràs (IES JOSEP RIBERA, XÀTIVA), 90.50

27. Josep Tormo Jordá (IES SERRA MARIOLA, MURO), 90.25

28. David García Alsina (IES RAMON CID, BENICARLÓ), 90.00

29. Alex Radita (SECCIÓ D'EDUCACIÓ SECUNDÀRIA DE L'IES JOAN FUSTER, SOLLANA), 89.50

30. Alejandro Zarco Azor (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 88.75

30. Inés Cuesta Máñez (NUESTRA SEÑORA DEL CARMEN, GANDIA), 88.75

31. Diego Borrull Moragues (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 88.50

32. Elena Lucía Gómez Pelejero (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 87.00

33. Alba Martínez Albelda (ABECÉ, GANDIA), 86.00

34. Miguel Requena Micó (IE SECUNDÀRIA, MOIXENT), 85.75

35. Guillem Cots Marí (IES ENRIC VALOR, PEGO), 85.25

36. Jorge López De La Cueva (IES EL CLOT, VALÈNCIA), 85.00

36. Pablo Selma Gracia (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 85.00

37. Mireia Adam Victoria (IES JOAN LLOPIS MARÍ, CULLERA), 84.75

38. Ferran Ortiz Terol (MARÍA AUXILIADORA, ALGEMESI), 84.25

39. Alberto Sánchez Sánchez (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 83.50

40. Sergi Giménez Córdoba (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 83.25

41. David Alguacil Aragón (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 82.75

42. David Ortiz Armiñana (IES CONSUELO ARANDA, ALBERIC), 82.50

42. Marc Garcia Tur (IES JOAN LLOPIS MARÍ, CULLERA), 82.50

42. Joan Carreras Font (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 82.50

43. Alex Migallon Tárraga (IES JAIME II, ALACANT), 82.00

44. Pablo De Diego Pérez (IES MEDITERRÀNIA, BENIDORM), 81.50

44. Pablo Mayor Aroca (IES AUSIÀS MARCH, GANDIA), 81.50

45. Salvador Siscar Andres (CENTRE PRIVAT SANT ANTONI, PEGO), 81.25

46. Manel Pallas Escriva (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 81.00

47. Sara Ruíz Martínez (IES 25 D´ABRIL, ALFAFAR), 80.75

48. Gabriela Beltrán Albesa (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.50

48. Pau Ribés Martínez (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.50

49. Óscar García Alsina (IES RAMON CID, BENICARLÓ), 80.25

50. Manel Guillén Almiñana (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 80.00

51. Javier Bertomeu Vidal (IES JOSEP IBORRA, BENISSA), 79.75

51. Lorena Saiz Segarra (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 79.75

52. María Morales Rostoll (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 79.00

52. Adrian Kevin Kroll (IES TEULADA, TEULADA), 79.00

53. Analia Vázquez Rodríguez (SECCIÓ D'EDUCACIÓ SECUNDÀRIA DE L'IES JOAN FUSTER, SOLLANA), 78.75

53. María Barrull Olmedo (IES PARE ARQUES, COCENTAINA), 78.75

54. Paco Bosch Carañana (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 78.50

54. Alejandro Ortiz Rodríguez (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 78.50

54. Laura Fausto Rubio (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 78.50

55. Iván José Gil Ejarque (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 78.25

55. Carmela Garcia Mahiques (IES VALL DE LA SAFOR, VILLALONGA), 78.25

55. Eva Traver Romero (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 78.25

55. Diego Bisquert Soriano (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 78.25

56. Clara Escorihuela Calero (GENÇANA, GODELLA), 78.00

57. Katsiaryna Maiseyeva (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 77.75

57. Roberto Colom Oliver (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 77.75

58. Álvaro Serrano Juan (IES JOAN COROMINES, BENICARLÓ), 77.50

58. Kilià Pellicer San Nicolás (ABAD SOLA, GANDIA), 77.50

59. Mario Ferrer Vidal (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 77.25

59. Angela Bel Segura (IE SECUNDÀRIA, VILAFRANCA DEL CID), 77.25

60. Yasin Fatene Adam (IES BLASCO IBÁÑEZ, CULLERA), 77.00

61. Clàudia Gomar Martí (SECCIÓ DE L'IES JOSÉ DE RIBERA, POBLA DEL DUC, LA), 76.75

61. Celia Blanca Alambiaga (PÍO XII, VALÈNCIA), 76.75

62. Andrés Muñoz Fernández (IES PUÇOL, PUÇOL), 76.25

62. Manuel Fons Rodriguez (IES EL SALER, VALÈNCIA), 76.25

62. Carlos Daniel Company Tarrasó (REIAL COL·LEGI ESCOLA PIA, GANDIA), 76.25

63. Víctor De Pedraza Ajenjo (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 76.00

63. Álvaro Fort Martínez (IES BENICALAP, VALÈNCIA), 76.00

63. Lidia Abellán Silvestre (IES LA CREUETA, ONIL), 76.00

63. Manuel Alonso Andrés (IES CLOT DEL MORO, SAGUNT), 76.00

64. Marta Guardiola Davó (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 75.75

64. Asterio Ibañez Forcada (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 75.75

64. Lucas Adanero González (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 75.75

65. Josep Guillem Beltrán Morte (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 75.50

66. Cristina Valero García (GENÇANA, GODELLA), 75.00

66. Marta Godoy Casañ (NUESTRA SEÑORA DEL SOCORRO, BENETÚSSER), 75.00

66. Àngela Sanchis Cañete (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 75.00

66. Mario Sellés García (IES PARE ARQUES, COCENTAINA), 75.00

67. Silvia Alegre Villa (IES VICENT CASTELL I DOMÉNECH, CASTELLÓ DE LA PLANA), 74.50

67. Noel Tena Sales (SECCIÓ DE L'IES ALFONS XIII A BENASAL, BENASAL), 74.50

67. Carla Castillo Romero (SALESIANOS JUAN BOSCO, VALÈNCIA), 74.50

68. Yasin Idrissi Tormo (IES PERE D´ESPLUGUES, POBLA LLARGA, LA), 74.25

68. Enma Ordas Gadea (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 74.25

69. Michael Marzo Gutiérrez (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 74.00

69. Marco Pérez Rodríguez (IES MUTXAMEL, MUTXAMEL), 74.00

69. Mar Sanchis Sanz (IES ANDREU SEMPERE, ALCOI), 74.00

70. Andrés Martínez Cárcel (IES BARRI DEL CARME, VALÈNCIA), 73.75

70. Félix Muñoz Miguel (GENÇANA, GODELLA), 73.75

71. Laura De La Cruz Martínez Leal (MARÍA ASUNTA, CASTALLA), 73.50

71. Laura Zamora Peiró (IES JOAN FUSTER, SUECA), 73.50

71. Lucas Ferri Monfort (IES LAURONA, LLÍRIA), 73.50

71. Cristina Escrig Castaño (IES LAURONA, LLÍRIA), 73.50

71. Julia Torromé Ramirez (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 73.50

72. Maria Franco Escrivà (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 73.25

72. Miguel Sánchez Jorge (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 73.25

72. Pablo Martínez Toledo (IES MASSAMAGRELL, MASSAMAGRELL), 73.25

73. Anna Muñoz Murgui (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 73.00

73. Raúl Ortiz Silvestre (IES SERRA MARIOLA, MURO), 73.00

74. Luis Naya Torres (CRISTO REY (MM. ESCOLAPIAS), GANDIA), 72.75

74. Diego Solsona Ostal (SECCIÓ D'ES DE L'IES ALFONS XIII, CABANES), 72.75

74. Teresa Domínguez Oliver (IES CLOT DEL MORO, SAGUNT), 72.75

74. Sergio Garcia Muñoz (IES VILA-ROJA, ALMASSORA), 72.75

75. César Benavent Canet (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 72.50

75. Jordi Moncho Gonzalo (IES BLASCO IBÁÑEZ, CULLERA), 72.50

76. Jorge Hernandez Torres (MAS CAMARENA, BÉTERA), 72.00

76. Carlos Turró Alcala (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 72.00

76. Mar Jiménez Ávila (IES JOAN COROMINES, BENICARLÓ), 72.00

77. Hugo Alamán González (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 71.75

77. María Aja Romera (IES CLOT DEL MORO, SAGUNT), 71.75

78. Andrea Lorena Bondoc (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 71.50

78. Marc Ferrís Adam (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 71.50

78. Sandra Cuervas Sanz (IES MALILLA, VALÈNCIA), 71.50

79. Sergio Llácer Cháfer (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 71.25

79. Marcel Villena Abad (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 71.25

79. Pablo Jérome Letelier Dauby (PÍO XII, VALÈNCIA), 71.25

79. Gorka Dapia Fernández (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 71.25

79. Daniel Sabater Saborit (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 71.25

79. Robin Van Der Heijden (COLEGI LA MAGDALENA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 71.25

80. Marc Vicente Garcia (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 71.00

80. Paula Roselló Matoses (LA DEVESA, CARLET), 71.00

80. Laura Valdazo Martínez (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 71.00

80. Chaymaa El Hamami Kartat (IES JOAN COROMINES, BENICARLÓ), 71.00

80. Ethan Jesuardo León (IES CLOT DEL MORO, SAGUNT), 71.00

81. María Colado Montañes (IES JAIME II, ALACANT), 70.75

81. Alex Jordán Carrión (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 70.75

81. Josep Alonso Romero (IES PUÇOL, PUÇOL), 70.75

81. Álvaro Gorrea Veintimilla (IES LAURONA, LLÍRIA), 70.75

81. Ángel Cervera Ronda (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 70.75

81. Filippo Antonio Ardizzone (SALESIANOS JUAN BOSCO, VALÈNCIA), 70.75

81. Rubén Patrón Más (IES CLOT DEL MORO, SAGUNT), 70.75

82. Gemma Ribelles López (IES JUAN BAUTISTA PORCAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 70.50

83. Julia Monfort Peña (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 70.25

83. Ivan Bermell Marco (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 70.25

83. Érik Artigas Reverter (IE SECUNDÀRIA, SANT MATEU), 70.25

83. Alba Pérez Carlos (IES JOAN FUSTER, SUECA), 70.25

83. Judit Villanueva Ferrer (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 70.25

83. Jaume Duart Girona (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 70.25

84. Mar Muñoz Haba (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 70.00

84. Olalla Urios De Los Ríos (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 70.00

84. Jonathan Morcillo Chiva (CITD PENYETA ROJA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 70.00

84. Nicola Maria Ioana Ianosel (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 70.00

84. Daniel Marina González (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 70.00

84. Mario Landete Esturí (JESÚS MARIA, VALÈNCIA), 70.00

85. Alejandro Faus Faus (IES VALL DE LA SAFOR, VILLALONGA), 69.75

86. Ivan Andreeu Sandetsou (IE SECUNDÀRIA, VALLADA), 69.50

86. Andrés Serrano Korolov (IES PERE M ORTS I BOSCH, BENIDORM), 69.50

86. Andrea Peret Colom (IES BLASCO IBÁÑEZ, CULLERA), 69.50



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant

Informació general de la Prova Cangur: cangur@epsa.upv.es
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques