Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2017
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 4 (1725 participants):


1. Marc Velasco Mateu (IES JOSEP RIBERA, XÀTIVA), 133.75

2. Pau Rocher Martinez (ESCOLAPIAS GANDIA, GANDIA), 131.25

3. Marco Chen (MAS CAMARENA, BÉTERA), 125.00

4. Ferrán Cortés Pérez (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 123.75

5. Joan Noguera Ferrando (IES TEULADA, TEULADA), 122.00

6. Clara Delgado Querol (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 119.00

7. Jorge Sanmartín Martínez (GENÇANA, GODELLA), 106.25

7. Andreu Benavent Montell (IES JOSEP RIBERA, XÀTIVA), 106.25

9. Rubén Montagut Teijelo (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 104.75

10. Ignacio Martínez Valero (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 103.50

10. Mario Fabado Gómez-Lobo (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 103.50

12. Lifeng Qiu (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 103.25

13. Maria Mascarell Serra (LA MILAGROSA, CULLERA), 101.50

14. Carlos Giménez Zaragoza (IES JAIME II, ALACANT), 100.00

15. Maria Dolores Serna Berná (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 99.25

16. Daniel Belmonte Pérez (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 99.00

17. Álex Limorte Ibernón (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 98.25

17. Ignacio Noguerón Moya (PÍO XII, VALÈNCIA), 98.25

19. Alba Soler Moreno (IES JOAN FUSTER, SUECA), 98.00

20. Pau Mahiques García (IES BLASCO IBÁÑEZ, CULLERA), 97.50

21. Vicente Calduch Diago (IES LES RODANES, VILAMARXANT), 96.75

22. Daniel López Rocamora (IES ANTONIO SERNA, ALBATERA), 96.00

22. Abdullah Tanveer (IES HISTORIADOR CHABÀS, DÉNIA), 96.00

22. Jorge Rambla Campesino (COLEGI LA MAGDALENA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 96.00

25. Óscar Ispierto Baselga (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 95.75

26. Akira Llorens Montero (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 95.50

27. Francesc Camarasa Mestre (IES XEBIC, ONDARA), 95.25

28. Arnau Catalá Cervera (NUESTRA SEÑORA DEL CARMEN, GANDIA), 95.00

28. Wenwen Yang (IES LLOIXA, SANT JOAN D´ALACANT), 95.00

30. Pablo García Insa (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 93.00

31. Ignacio Iborra Roncales (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 90.75

32. Maria Murgui Galvez (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 90.50

32. Marc Cuenca Laràs (IES JOSEP RIBERA, XÀTIVA), 90.50

34. Josep Tormo Jordá (IES SERRA MARIOLA, MURO), 90.25

35. David García Alsina (IES RAMON CID, BENICARLÓ), 90.00

36. Alex Radita (SECCIÓ D'EDUCACIÓ SECUNDÀRIA DE L'IES JOAN FUSTER, SOLLANA), 89.50

37. Alejandro Zarco Azor (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 88.75

37. Inés Cuesta Máñez (NUESTRA SEÑORA DEL CARMEN, GANDIA), 88.75

39. Diego Borrull Moragues (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 88.50

40. Elena Lucía Gómez Pelejero (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 87.00

41. Alba Martínez Albelda (ABECÉ, GANDIA), 86.00

42. Miguel Requena Micó (IE SECUNDÀRIA, MOIXENT), 85.75

43. Guillem Cots Marí (IES ENRIC VALOR, PEGO), 85.25

44. Jorge López De La Cueva (IES EL CLOT, VALÈNCIA), 85.00

44. Pablo Selma Gracia (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 85.00

46. Mireia Adam Victoria (IES JOAN LLOPIS MARÍ, CULLERA), 84.75

47. Ferran Ortiz Terol (MARÍA AUXILIADORA, ALGEMESI), 84.25

48. Alberto Sánchez Sánchez (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 83.50

49. Sergi Giménez Córdoba (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 83.25

50. David Alguacil Aragón (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 82.75

51. David Ortiz Armiñana (IES CONSUELO ARANDA, ALBERIC), 82.50

51. Marc Garcia Tur (IES JOAN LLOPIS MARÍ, CULLERA), 82.50

51. Joan Carreras Font (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 82.50

54. Alex Migallon Tárraga (IES JAIME II, ALACANT), 82.00

55. Pablo De Diego Pérez (IES MEDITERRÀNIA, BENIDORM), 81.50

55. Pablo Mayor Aroca (IES AUSIÀS MARCH, GANDIA), 81.50

57. Salvador Siscar Andres (CENTRE PRIVAT SANT ANTONI, PEGO), 81.25

58. Manel Pallas Escriva (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 81.00

59. Sara Ruíz Martínez (IES 25 D´ABRIL, ALFAFAR), 80.75

60. Gabriela Beltrán Albesa (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.50

60. Pau Ribés Martínez (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 80.50

62. Óscar García Alsina (IES RAMON CID, BENICARLÓ), 80.25

63. Manel Guillén Almiñana (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 80.00

64. Javier Bertomeu Vidal (IES JOSEP IBORRA, BENISSA), 79.75

64. Lorena Saiz Segarra (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 79.75

66. María Morales Rostoll (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 79.00

66. Adrian Kevin Kroll (IES TEULADA, TEULADA), 79.00

68. Analia Vázquez Rodríguez (SECCIÓ D'EDUCACIÓ SECUNDÀRIA DE L'IES JOAN FUSTER, SOLLANA), 78.75

68. María Barrull Olmedo (IES PARE ARQUES, COCENTAINA), 78.75

70. Paco Bosch Carañana (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 78.50

70. Alejandro Ortiz Rodríguez (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 78.50

70. Laura Fausto Rubio (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 78.50

73. Iván José Gil Ejarque (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 78.25

73. Carmela Garcia Mahiques (IES VALL DE LA SAFOR, VILLALONGA), 78.25

73. Eva Traver Romero (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 78.25

73. Diego Bisquert Soriano (VICENTA FERRER ESCRIVÀ, VALÈNCIA), 78.25

77. Clara Escorihuela Calero (GENÇANA, GODELLA), 78.00

78. Katsiaryna Maiseyeva (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 77.75

78. Roberto Colom Oliver (COL·LEGI PAIDOS, DÉNIA), 77.75

80. Álvaro Serrano Juan (IES JOAN COROMINES, BENICARLÓ), 77.50

80. Kilià Pellicer San Nicolás (ABAD SOLA, GANDIA), 77.50

82. Mario Ferrer Vidal (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 77.25

82. Angela Bel Segura (IE SECUNDÀRIA, VILAFRANCA DEL CID), 77.25

84. Yasin Fatene Adam (IES BLASCO IBÁÑEZ, CULLERA), 77.00

85. Clàudia Gomar Martí (SECCIÓ DE L'IES JOSÉ DE RIBERA, POBLA DEL DUC, LA), 76.75

85. Celia Blanca Alambiaga (PÍO XII, VALÈNCIA), 76.75



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant

Informació general de la Prova Cangur: cangur@epsa.upv.es
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques