Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2017
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 5 (1320 participants):


1. Roberto Vergara Sanchís (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 131.00

2. Alejandro Pérez García (MARÍA ASUNTA, CASTALLA), 119.50

3. Andrés Bernardo Agustina (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 117.00

4. Daniel Bordera Calatayud (IES JAUME I, ONTINYENT), 99.25

5. Juan García Ros (IES PERE BOÏL, MANISES), 98.75

6. Ruben Pradas Romero (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 98.00

7. David Campos Abad (IES MALILLA, VALÈNCIA), 97.00

8. Juan Torralbo Torrado (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 95.00

9. Ignacio Martínez Ferrer (IES DISTRICTE MARÍTIM, VALÈNCIA), 94.00

10. Clàudia Maria Monrós Peris (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 92.50

10. Enrique Ghelfi Palomar (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 92.50

11. Guillermo Jarque Serrano (IES CONSUELO ARANDA, ALBERIC), 92.25

12. Jordi Peirats Franch (IES BETXÍ, BETXÍ), 92.00

13. Jesús Pellicer Romero (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 91.75

14. Javier Llopis Doñate (IES PERE M ORTS I BOSCH, BENIDORM), 89.75

15. Aitana Baldoví Murcia (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 89.00

15. Angel Ruiz Fas (IES BOTÀNIC CAVANILLES, VALL D´UIXO, LA), 89.00

16. Irene Badía Madrigal (IES SAN VICENT FERRER, VALÈNCIA), 88.75

17. Jeremías Ioannu Lápidu (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 88.50

18. Jorge Corpa Garcia (NUESTRA SEÑORA DEL SOCORRO, BENETÚSSER), 87.50

18. Luis Baeza Ballesteros (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 87.50

19. Victor Nicolás Martínez Carralero (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 86.75

20. Joan Flors Martí (IES PUÇOL, PUÇOL), 86.25

20. Pablo Bayarri Sanz (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 86.25

20. Karim Alrachid-Abazid Gutierrez (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 86.25

20. Samuel Ecuaga Zanón (SALESIANOS JUAN BOSCO, VALÈNCIA), 86.25

21. Sergio Alvarruiz Campos (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 86.00

21. Jinshi Si (SECCIÓ DE L'IES HENRI MATISSE A PATERNA, PATERNA), 86.00

22. Carlos Tapp Monforte (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 85.75

23. Adrián Segarra Piera (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 85.50

24. Cristina Sanchis Romá (IES SAN VICENT FERRER, VALÈNCIA), 85.25

25. José Ortiz Montesinos (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 85.00

25. Alex Toledo Ramon (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 85.00

25. Hector Ferrer Aymimir (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 85.00

26. Antoni Capella Mora (MAS CAMARENA, BÉTERA), 84.25

27. Anna Pérez Martínez (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 83.75

27. Enric Puigcerver Ibáñez (IES JOSEP IBORRA, BENISSA), 83.75

27. Víctor Rodríguez Part (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 83.75

28. Andreu Jordá Moncho (IES SERRA MARIOLA, MURO), 83.50

29. Javier Vicente Mora (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 83.00

30. Claudia Roy Pérez (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 82.50

30. Inés Delgado Gómez-Flors (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 82.50

31. Guillem Roig Vilalta (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 82.25

32. María Amparo Burgos Isern (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 81.25

32. Clara Pascual Pérez (IES PARE ARQUES, COCENTAINA), 81.25

33. Óscar Parra Serrano (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 80.75

33. Javier Calatayud Ferre (IES ANDREU SEMPERE, ALCOI), 80.75

33. Francisco Javier Aresté García (IES SERRA MARIOLA, MURO), 80.75

34. Daniel Romero Alvarado (IES PERE BOÏL, MANISES), 80.50

35. Sara Sanchis Climent (IES JOSEP RIBERA, XÀTIVA), 80.25

36. Laia Romero Requejo (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 80.00

36. Francisco García Villena (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 80.00

36. Maria Roig Ortega (IES CONSUELO ARANDA, ALBERIC), 80.00

37. Marc Bello Soler (IES NÚMERO 4, ALZIRA), 79.75

38. Marta Lloret Julià (IES AUSIÀS MARCH, GANDIA), 79.50

39. Carla Diranzo Ramírez (JESÚS MARIA, VALÈNCIA), 79.25

40. Gonzalo Casañez Pacheco (IES LA MOLA, NOVELDA), 78.75

40. Víctor Raimundo Folgado (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 78.75

40. Donato Jiménez Benetó (IES VICENTE GANDIA, VILLANUEVA DE CASTELLÓN), 78.75

40. Alejandro García Villegas (IES LA CREUETA, ONIL), 78.75

40. Matthew Michael Briggs (IES PERE M ORTS I BOSCH, BENIDORM), 78.75

40. Antoni Marqués Guzmán (IES JOAN COROMINES, BENICARLÓ), 78.75

41. David Martínez García (IES LA MOLA, NOVELDA), 78.25

41. Sergi Sos Lluch (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 78.25

41. Rebeca Roman (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 78.25

41. Mario Sepúlveda Sánchez (ASUNCIÓN DE NUESTRA SEÑORA, RIBA-ROJA DE TURIA), 78.25

42. Samuel Oliva Bulpitt (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 78.00

42. Marta Carreras Nebot (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 78.00

42. Héctor Linares Duart (IES ENRIC SOLER I GODES, BENIFAIÓ), 78.00

43. Marta De La Cuadra Lozano (MAS CAMARENA, BÉTERA), 77.75

44. Raul Real Gonzalez (IES CAMP DE TÚRIA, LLÍRIA), 77.50

44. Daniel Espí Sala (IES VICENTE GANDIA, VILLANUEVA DE CASTELLÓN), 77.50

44. Adrián Ruiz Mira (IES ANDREU SEMPERE, ALCOI), 77.50

45. Guillermo Pastor Navalón (IES DOCTOR LLUÍS SIMARRO LACABRA, XÀTIVA), 77.25

45. Marina Espinós Vallés (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 77.25

45. Bulong Lei (IES TIRANT LO BLANC, GANDIA), 77.25

45. Carlos Fort Duart (IES ENRIC SOLER I GODES, BENIFAIÓ), 77.25

46. Pablo Vallés Belinchón (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 77.00

47. Jose Alejandro González García (IES LAS FUENTES, VILLENA), 76.75

47. Sandra Roger Martínez (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 76.75

47. Azucena Gasch Aparicio (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 76.75

47. Abel Císter Pechuán (IES MASSAMAGRELL, MASSAMAGRELL), 76.75

48. Núria Ibáñez Navarro (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 76.50

49. Carme Palomares Sancirilo (IES LA VALLDIGNA, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 76.25

49. David Pla Bernalte (GENÇANA, GODELLA), 76.25

49. Iván Morales Pérez (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 76.25

49. Alejandro Camacho Crespo (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 76.25

49. Roberto Aranda Valenciano (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 76.25

49. Yeray Tárrega Sanz (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 76.25

49. Marta Bernia Quesada (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 76.25

49. María Barrientos Carrasco (IES PERE M ORTS I BOSCH, BENIDORM), 76.25

50. Lucía Conejero San Nicolás (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 76.00

50. Laura Pino Santoyo (IES REI EN JAUME, ALZIRA), 76.00

51. Pau Gironés Martí (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 75.50

51. Jose Revert Tormo (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 75.50

51. Bruno Brandl De Los Santos (IES BETXÍ, BETXÍ), 75.50

51. Laura Colom Sales (IES ELS PORTS, MORELLA), 75.50

52. Jonhatan Trenchard Tomas (IES IFACH, CALP), 75.25

52. María Montoliu Miravet (IES BETXÍ, BETXÍ), 75.25

53. Alba Benavent Palomares (IES LA VALLDIGNA, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 75.00

53. Nayara Gozalbes Almazán (IES DOCTOR LLUÍS SIMARRO LACABRA, XÀTIVA), 75.00

53. Pedro Castro Benito (IES MONTSERRAT ROIG, ELX), 75.00

53. Carla Boronat Castelló (IES TIRANT LO BLANC, GANDIA), 75.00

53. Angels Climent Grau (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 75.00

53. Marina Carrero Pérez (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 75.00

53. Gema Huertas Rodríguez (IES AZUD DE ALFEITAMÍ, ALMORADÍ), 75.00

54. Guillermo García Gironés (IES JOSEP RIBERA, XÀTIVA), 74.75

54. Eva Chumillas Cucarella (IES PLA DE NADAL, RIBA-ROJA DE TURIA), 74.75

55. Carles Olucha Royo (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 74.50

55. Jorge Espada Serrano (IES MASSAMAGRELL, MASSAMAGRELL), 74.50

56. Guillermo Sánchez Polo (IES CONSELLERIA, VALÈNCIA), 74.25

56. Isabel Català Arbona (IES ANTONI LLIDÓ, XÀBIA), 74.25

56. Jorge García Cubero (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 74.25

57. Luis Navarro Galiana (IES LA MOLA, NOVELDA), 74.00

57. Helena Cabrera Canós (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 74.00

57. Arnau Lapeña Capilla (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 74.00

57. Fco Javier Pastor Blanes (IES ANDREU SEMPERE, ALCOI), 74.00

57. Andreu Carbonell Silvestre (IES PARE VITÒRIA, ALCOI), 74.00

58. Gemma Gregori Frasquet (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 73.75

58. Paola Yuliana Méndez Herrera (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 73.75

58. Juan Portolés Navarro (NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, VALÈNCIA), 73.75

58. Pablo Martínez Blasco (IES SERRA D´ESPADÀ, ONDA), 73.75

58. Carles Valero Pastor (IES ALFONSO XIII, VALL D´ALBA, LA), 73.75

58. Carlos Gascón Bononat (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 73.75

59. Óscar Bermell Martínez (IE SECUNDÀRIA, TAVERNES BLANQUES), 73.50

59. Mari Carmen Blanco Martín (IES EL VINALOPÓ, NOVELDA), 73.50

59. Mariona Bengochea Martí (IE SECUNDÀRIA, SANT MATEU), 73.50

59. Marta Vañó Calatayud (IES BOCAIRENT, BOCAIRENT), 73.50

59. José Carlos Sanz Tirado (IES LES FOIES, BENIGÀNIM), 73.50

60. Andreu Bofí Pla (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 73.25

60. Sorin Valentin Sferle (IE SECUNDÀRIA, SANT MATEU), 73.25

60. Nicolás Franco Pruñonosa (IE SECUNDÀRIA, SANT MATEU), 73.25

60. Pablo Bernabeu Tortosa (IES SIVERA FONT, CANALS), 73.25

60. Victor Gavilan Gil (IES LA SENDA, QUART DE POBLET), 73.25

61. Lluís Vicent Oltra (IES SERRA MARIOLA, MURO), 73.00

62. Jose Gerardo Briceño Manrique (IES NÚMERO 3, VILA JOIOSA, LA), 72.75

63. Lluís Royo Monforte (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 72.50

63. Vicent Femenia Cervera (IES TEULADA, TEULADA), 72.50

63. Arantxa Baudet Escrig (MADRE VEDRUNA SAGRADO CORAZÓN, CASTELLÓ DE LA PLANA), 72.50

63. Teresa Aro Aguilar (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 72.50

63. Diego Marín Gironés (LA CONCEPCIÓN, ONTINYENT), 72.50

63. Beatriz Turiel Rey (ALTOZANO, ALACANT), 72.50

63. Javier Rocamora Deltell (IES JOSÉ MARUENDA PRATS, PINÓS, EL), 72.50

64. David Vives Silvestre (IES LA MOLA, NOVELDA), 72.25

64. Alberto Elorza Gomar (NUESTRA SEÑORA DEL SOCORRO, BENETÚSSER), 72.25

64. Enzo Alexander Martínez Vacirca (IES LA CREUETA, ONIL), 72.25

65. Carlos Sánchez Miralles (IES LA MOLA, NOVELDA), 72.00

65. Alexandra Ivars Martínez (IES MARIA ENRÍQUEZ, GANDIA), 72.00

65. Jana Ruiz Castro (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 72.00

65. Andrés Remolar Franch (IES BETXÍ, BETXÍ), 72.00

65. Nadia Soriano Vilaplana (IES SERRA MARIOLA, MURO), 72.00

66. Francisco Such Orquín (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 71.75

66. Jose Fernandez Gascon (IES BOVALAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 71.75

66. Óscar Muñoz Pastor (IE SECUNDÀRIA, SANT MATEU), 71.75

66. Rafael Albert Coll (IES L´ESTACIÓ, ONTINYENT), 71.75

66. Ignacio Querol De Jesús (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 71.75

66. Víctor Agustí González (IES ENRIC SOLER I GODES, BENIFAIÓ), 71.75



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant

Informació general de la Prova Cangur: cangur@epsa.upv.es
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques