Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2017
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 6 (623 participants):


1. Félix Moreno Peñarrubia (IES L´ELIANA, ELIANA, L´), 136.25

2. Francisco Sospedra Escat (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 103.00

3. Víctor Alonso Chornet (SAN CRISTÓBAL II, CASTELLÓ DE LA PLANA), 97.00

4. Miquel Milián Ibáñez (IES ELS PORTS, MORELLA), 96.50

5. Diego Balsera López (IES IFACH, CALP), 95.00

6. Antonio Pérez Monzó (IES NÚMERO 26, VALÈNCIA), 92.00

7. Neus Vayá I Vives (IES JAIME II, ALACANT), 91.25

8. Victor Pérez Sanchez (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 90.50

9. Adrián Colino Barea (IES ANDREU SEMPERE, ALCOI), 90.00

10. Johan López Gjelsten (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 89.75

11. Marc Espinosa Edo (IES MIQUEL PERIS I SEGARRA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 88.75

11. Darel Chaviano Crespo (IES AZUD DE ALFEITAMÍ, ALMORADÍ), 88.75

12. Eduardo Grima López (SECCIÓ DE L'IES HENRI MATISSE A PATERNA, PATERNA), 87.50

13. Gabriel Miralles Álvarez (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 86.25

14. Jaime Ripollés Zamorano (IES ELS PORTS, MORELLA), 86.00

15. Alejandro Costa Gil (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 85.50

16. Danyal Arshad (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 84.25

17. Joan Vicent Estornell Martínez (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 83.75

18. Daniel López Ludeña (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 82.75

19. Yassine Bali (IES MEDITERRÀNIA, BENIDORM), 82.50

20. Sara Coll Torres (IES LES RODANES, VILAMARXANT), 82.25

21. Elena Silvestre Roselló (IES SAN VICENT FERRER, VALÈNCIA), 81.50

21. Enrique Real Bru (IES CAP DE L´ALJUB, SANTA POLA), 81.50

22. Javier Sanmartín Martínez (GENÇANA, GODELLA), 80.25

23. Carlos Ferrer Campos (IES LES RODANES, VILAMARXANT), 80.00

24. Daniel Pardo Martínez (IES ALTAIA, ALTEA), 79.25

25. Andrea Parreño García (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 79.00

25. Borja Soria Navalón (IES BERNAT GUINOVART, ALGEMESI), 79.00

25. Clara Mezquita López (IES ALMUSSAFES, ALMUSSAFES), 79.00

26. Ana Arauz Gil (PÍO XII, VALÈNCIA), 78.25

26. David Sanchez-Bermejo Oliver (IES PERE BOÏL, MANISES), 78.25

27. Borja Marchuet Martínez (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 78.00

28. Eduard Palomares Sendra (IES SUCRO, ALBALAT DE LA RIBERA), 77.25

29. Daniel Samper Llavador (IES JAIME II, ALACANT), 77.00

29. Ricard Pellicer Monsoriu (PÍO XII, VALÈNCIA), 77.00

29. Luis Miguel Querol Díaz (IES ELS PORTS, MORELLA), 77.00

30. Arturo García Segura (IES RAMON LLULL, VALÈNCIA), 76.25

31. Fraser James Craig (IES CAP DE L´ALJUB, SANTA POLA), 76.00



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant

Informació general de la Prova Cangur: cangur@epsa.upv.es
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques