Relació de premiades i premiats per nivells de la XIX Prova Cangur de la SCM (2014) - País Valencià
Nivell 3r d'ESO
- 1. Rafah Hajjar Muñoz (IES Camp de Turia, Llíria), 143,75 punts.
- 2. Adrián García Pitarch (Madre Vedruna Sagrado Corazón, Castelló de la Plana), 135,00 punts.
- 3. Desireé Irene Gracia Laso (IES Serra d'Irta, Alcalá de Xivert), 134,75 punts.
- 4. Alejandro Coll García (Asunción de Nuestra Señora, Riba-roja de Turia), 131,25 punts.
- 5. Teresa del Carmen Sánchez Viciano (Nuestra Señora del Pilar, València), 130,00 punts.
- 6. Guillem Vidal Molla (IES Jaume I, Ontinyent), 128,75 punts.
- 7. Èric Teruel Traver (IES Professor Broch i Llop, Vila-real), 123,75 punts.
- 7. Aina Torres Latorre (IES Guadassuar, Guadassuar), 123,75 punts.
- 9. Carles Quilis Alfonso (IES Manuel Sanchis Guarner, Castelló de Rugat), 122,50 punts.
- 10. Antonio Montero Barriga (IES Num. 26, València), 121,25 punts.
- 10. Laura González Garrido (Nuestra Señora del Pilar, València), 121,25 punts.
Nivell 4t d'ESO
- 1. Ferran López Guitart (SES La Llosa de Ranes, Llosa de Ranes), 143,75 punts.
- 2. Roger Arnau Notari (IES Professor Broch i Llop, Vila-real), 132,50.
- 2. Jorge García Sarrigurren (IES Thader, Orihuela), 132,50.
- 4. Marc Esteve Espinosa (IES Ramon Cid, Benicarló), 127,50.
- 4. Alberto Rius Poveda (IES Castell i Domenech, Castelló de la Plana), 127,50.
- 4. Saoro Pascual Cortell (Col·legi La Presentación, Alcoi), 127,50.
- 7. Antoni Bertolín Monferrer (IES Vila-roja, Almassora), 121,25.
- 8. Pablo Mira Silvestre (IES José Segrelles, Albaida), 119,75.
- 8. Pere Martínez Pastor (IES Enric Valor, Pego), 119,75.
- 10. Daniel Pérez-Salamero Ballester (IES Num. 26, València), 118,75 punts.
Nivell 1r de Batxillerat o Cicles Formatius de Grau Mitjà.
- 1. Jesúa López Máñez (IES Malilla, València), 128,75 punts.
- 2. Alejandro Martos Berruezo (IES Tavernes Blanques, Tavernes Blanques), 127,50 punts.
- 3. Jorge Baeza Ballesteros (San Pedro Pascual, València), 113,75 punts.
- 4. Pepe Tatay Sangüesa (Mas Camarena, Bétera), 112,50 punts.
- 5. Ivan Pinto Huguet (IES Joan Coromines, Benicarló), 108,25 punts.
- 6. Carlos Cano Mayor (IES Azud de Alfeitami, Almoradí), 94,25 punts.
- 7. Ximo Morlanes Compañ (Salesianos Juan Bosco, València), 94,00 punts.
- 8. Alaá Moucharrafie Abdulsamad (IES Penyagolosa, Castelló de la Plana), 92,75 punts.
- 9. Sandra Sanahuja Irene (IES Penyagolosa, Castelló de la Plana), 91,25 punts.
- 10. Shi Jia Li (IES Padre Arques, Cocentaina), 86,00 punts.
- 10. Jaume Pastor Baquero (Nuestra Señora del Pilar, València), 86,00 punts.
Nivell 2n de Batxillerat o Cicles Formatius de Grau Superior.
- 1. Damià Torres Latorre (IES Guadassuar, Guadassuar), 119,75 punts.
- 2. Oriol Ruiz Catalán (IES 25 d´Abril, Alfafar), 97,00 punts.
- 3. Marcos López Juárez (IES Jaime II, Alacant), 96,00 punts.
- 4. Carlos Salom García (IES Vicent Sos Baynat, Castelló de la Plana), 94,75 punts.
- 5. Eric Ferrer Escuin (IES Els Ports, Morella), 92,75 punts.
- 6. Alberto Núñez Delgado (Madre Vedruna Sagrado Corazon, Castelló de la Plana), 91,75 punts.
- 7. Pepe Toni Durá Pardines (IES La Creueta, Onil), 91,25 punts.
- 8. Daniel Alcober Álvarez (IES Juan De Garay, València), 88,25 punts.
- 9. Nacor Altabás Llorach (IES Castell I Domenech, Castelló de la Plana), 88,00 punts.
- 10. Guillem Boscà (IES Violant de Casalduch, Benicasim), 86,75 punts.
|