Relació de premiades i premiats per nivells de la XX Prova Cangur de la SCM (2015) - País Valencià
Nivell 1
- 1. Marc Espinosa Eso (IES Miquel Peris i Segarra, Castelló de la Plana), 130,00 punts.
- 1. Félix Moreno Villarrubia (IES l´Eliana, l'Eliana), 130,00 punts.
- 3. Joan Estornell Martínez (IES Francesc Ferrer i Guardia, València), 128,75 punts.
- 3. Víctor Gómez Pol (IES Miquel Peris i Segarra, Castelló de la Plana), 128,75 punts.
- 3. Andreu Pelegrí García (IES Jaume II el Just, Tavernes de la Valldigna), 128,75 punts.
- 6. Javier Pujol Edo (IES La Plana, Castelló de la Plana), 127,25 punts.
- 7. Ximo Alós Folch (IES Serra d'Espadà, Onda), 126,00 punts.
- 8. Javier Camacho Castilla (IES Vicent Sos Banyat, Castelló de la Plana), 125,00 punts.
- 8. Clara Villaseñor Boscà (IES Francesc Ferrer i Guardia, València), 125,00 punts.
- 8. Enrique Pallás Escrivá (IES Rei En Jaume, Alzira), 125,00 punts.
Nivell 2
- 1. Rafah Hajjar Muñoz (IES Camp de Turia, Llíria), 130,00 punts.
- 2. Alejandro Coll García (Asunción de Nuestra Señora, Riba-roja de Túria), 110,00 punts.
- 3. Eric Teruel Traver (IES Professor Broch i Llop, Vila-real), 92,50 punts.
- 4. Desirée Irene Gracia Laso (IES Serra d´Irta, Alcalá de Xivert), 92,25 punts.
- 5. Javier Ródenas Adsuara (San Cristobal II, Castelló de la Plana), 88,00 punts.
- 6. Aina Torres Latorre (IES Guadassuar, Guadassuar), 87,75 punts.
- 7. Carlos Durá Costa (IES La Foia d´Elx, Elx), 86,25 punts.
- 8. Victor Girona Cucala (IES Castell i Doménech, Castelló de la Plana), 85,00 punts.
- 9. Guillem Vidal Mollà (IES Jaume I, Ontinyent), 84,25 punts.
- 10. Carles Serret Querol (IES Juan Bautista Porcar, Castelló de la Plana), 81,25 punts.
Nivell 3
- 1. Roger Arnau Notari (IES Professor Broch i Llop, Vila-real), 131,25 punts.
- 2. Alberto Rius Poveda (IES Castell i Doménech, Castelló de la Plana), 125,00 punts.
- 3. Daniel Pérez Salamero Ballester (IES Num 26, València), 105,75 punts.
- 3. Pau Lapeña Capilla (IES Francesc Tàrrega, Vila-real), 105,75 punts.
- 5. Raquel Garcia Belles (IES Els Ports, Morella), 104,25 punts.
- 6. Ferran López Guitart (IES Doctor Luis Simarro Lacabra, Xàtiva), 103,75 punts.
- 7. Aleix Catalán Tarrazona (Ágora Lledó International School, Castelló de la Plana), 103,50 punts.
- 8. Alejandro Jiménez Arnal (IES Professor Broch i Llop, Vila-real), 98,00 punts.
- 9. Guillermo Melgar Alonso (IES Pere M Orts i Bosch, Benidorm), 97,00 punts.
- 10. Alejandro Rodríguez García (IES Professor Broch i Llop, Vila-real), 96.00 punts.
Nivell 4
- 1. Jorge Baeza Ballesteros (San Pedro Pascual, València), 118,75 punts.
- 2. Alejandro Martos Berruezo (IES Tavernes Blanques, Tavernes Blanques), 117,50 punts.
- 2. Jesúa López Máñez (IESs Malilla, València), 117,50 punts.
- 4. Iván Pinto Huguet (IES Joan Coromines, Benicarló), 98,75 punts.
- 5. Alaa Moucharrafie Abdulsamad (IES Penyagolosa, Castelló de la Plana), 92,75 punts.
- 6. Ximo Morlanes Compañ (Salesianos Juan Bosco, València), 90,00 punts.
- 7. Antoni López Martínez (IES Francesc Gil, Canals), 88,75 punts.
- 8. Ian Vercher Fernández (IES La Valldigna, Tavernes de la Valldigna), 85,00 punts.
- 9. Víctor Ribera Esplugues (IES Biar, Biar), 84,50 punts.
- 10. Sergio Mora Cerdà (IES Francesc Gil, Canals), 82,50 punts.
|