Societat Catalana de Matemàtiques   Universitat Jaume I   Universitat Politècnica de València   Universitat de València   Universitat d'Alacant   Societat d'Educació Matemàtica Al-Khwarizmi
Edició 2014
Edició 2015
Edició 2016
Edició 2017
Edició 2018
Accés identificat

Relació d'alumnes amb el 5% de millors puntuacions del NIVELL 2 (1191 participants):


1. Óscar Palmer Peiró (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 121.25

1. Álvaro Sanjuán Piqueras (PÍO XII, VALÈNCIA), 121.25

2. Natàlia Bellver Mestre (IES EL CAMINÀS, CASTELLÓ DE LA PLANA), 120.00

3. Belén Sospedra Escat (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 118.50

4. Alba Pertusa Monferrer (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 117.25

5. Sau Felguera Martínez (ESCOLA GAVINA, PICANYA), 115.00

6. Pau Moliner Senar (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 112.50

7. Alicia Fernandez De La Pradilla Ibañez (IES BOVALAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 111.25

7. África Pérez Piñaga (PÍO XII, VALÈNCIA), 111.25

8. Hur Fuentes Khattabi (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 110.75

9. Marta Ten Quilis (IES L´ELIANA, ELIANA, L´), 108.75

10. Jorge Albiol Cano-Coloma (IES L´ELIANA, ELIANA, L´), 108.25

11. Júlia Gregori Sabater (IES GREGORI MAIANS, OLIVA), 108.00

12. Joaquin Del Rey Tamayo (COLLEGI OBISPO PONT, VILA-REAL), 107.50

13. Álvaro Morales Cruz (IES MÚSIC MARTÍN I SOLER, MISLATA), 106.25

14. Aleix Flores Pradilla (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 104.75

15. Ari Pol Van Leeuwaarden (IES JAIME II, ALACANT), 103.75

15. Raquel Fernandez De La Pradilla Ibañez (IES BOVALAR, CASTELLÓ DE LA PLANA), 103.75

15. Laurentiu Daniel Stanica (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 103.75

16. Gonzalo Vicente Vilalta (SECCIÓ DE L'IES ALFONS XIII A BENASAL, BENASAL), 101.25

16. Manuel López De La Reina Gisbert (PÍO XII, VALÈNCIA), 101.25

16. Óscar Piqueras Rodríguez (NUESTRA SEÑORA DE FÁTIMA, VALÈNCIA), 101.25

17. Héctor Chaparro Misó (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 100.75

18. Miquel Martí I Gonzàlez (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 99.75

19. Carlos Yago De Gea (IES JAIME II, ALACANT), 98.75

19. Luís Martínez Ricarte (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 98.75

19. Izan Almodóvar Acevedo (IES SAN VICENTE, SANT VICENT DE RASPEIG), 98.75

19. Luís Chiva Porcar (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 98.75

20. Jordi Luján Minguez (IES ENRIC SOLER I GODES, BENIFAIÓ), 98.50

20. Marcos Penella García (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 98.50

21. Víctor Maeso Gasque (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 97.50

21. Gabriel Serrano Martínez (CENTRE PRIVAT ALFA I OMEGA, DÉNIA), 97.50

22. María Escrig Peris (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 96.75

22. Francisco Parra Salvador (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 96.75

23. Joan Borja I Cortés (IES BELLAGUARDA, ALTEA), 96.25

23. Antoni Sabater Nácher (NUESTRA SEÑORA DE LA SALUD, ALGEMESI), 96.25

24. Noelia Garcia Asenjo (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 96.00

25. Roberto González Jaén (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 95.75

26. Joel Bisquert Sanchis (IES VICENT SOS BAYNAT, CASTELLÓ DE LA PLANA), 95.00

27. Iker Moreno Abellán (IES PUÇOL, PUÇOL), 93.75

27. Eva Canals Serrano (IES LA FOIA D´ELX, ELX), 93.75

27. Carla Sarasvati Zarco Azor (IES FRANCESC TÀRREGA, VILA-REAL), 93.75

27. Laia Baldoví Murcia (MARÍA AUXILIADORA, ALGEMESI), 93.75

28. Marc Buigues Gasquet (IES TEULADA, TEULADA), 93.25

28. Laia Romero Gil (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 93.25

29. Miguel Ángel Cortijo García (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 93.00

30. Eva Marí Ferrer (IES LA GARRIGOSA, MELIANA), 92.50

30. Rafael Antonio Molina (IES JOAN FUSTER, SUECA), 92.50

30. Brais Cobos Blanco (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 92.50

31. Jorge Bonifaz Heredia (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 91.75

32. Pau Ferrer Palomo (ÁGORA LLEDÓ INTERNATIONAL SCHOOL, CASTELLÓ DE LA PLANA), 91.25

33. Josep Beneyto Pla (IES VICENTE GANDIA, VILLANUEVA DE CASTELLÓN), 91.00

34. Manuel Benito Sanchis (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 90.75

34. Ariadna Romero De Vicente (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 90.75

35. Daniela Gardey De Carvalho (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 90.00

35. Aleix Tellols Ruiz (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 90.00

35. Mario Alegría Alcácer (IES TORRE DEL REI, OROPESA), 90.00

36. Gonzalo Miguel Martínez Carralero (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 89.75

37. Javier Bargues Trillo (MAS CAMARENA, BÉTERA), 89.50

38. Fabián Herreros Azañón (PÍO XII, VALÈNCIA), 89.25

38. Oscar Martín Moraga (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 89.25

39. Ivan Yeste Majado (IES JAIME II, ALACANT), 88.75

39. Irene Morcillo Calero (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 88.75

39. Rosa Alarcia Golován (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 88.75

39. Alicia Tolosa Enguídanos (PÍO XII, VALÈNCIA), 88.75

40. Daniel Valentín Boriceanu (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 88.50

41. Sergio Lliso Pérez (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 88.25

42. Xavi Castell Ferreres (IES PROFESSOR BROCH I LLOP, VILA-REAL), 88.00

43. David Bosch Escrivà (IES JAUME II EL JUST, TAVERNERS DE LA VALLDIGNA), 87.75

44. Ariana Belen Arteaga Farell (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 87.50

44. Jaime Sanz Bradley (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 87.50

44. Vicente Vazquez Gómez (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 87.50

45. Nayán Soler Juárez (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 87.00

45. David Millán Monforte (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 87.00

46. Elena Shegera (IES FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, VALÈNCIA), 86.75

47. Miquel Montañana Ferragud (MARÍA AUXILIADORA, ALGEMESI), 86.50

48. Marc Cano Edo (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 86.25

48. Iván Marcos Sánchez (IES RAMON LLULL, VALÈNCIA), 86.25

48. Alba Àngel Corral (IES AUSIÀS MARCH, GANDIA), 86.25

49. Pau Navarro Aroco (PARROQUIAL DON JOSÉ LLUCH, ALBORAYA), 86.00

50. Mar Cortés García (IES CAMPANAR, VALÈNCIA), 85.75

51. Pablo Ramón Ten Rodríguez (IES BARRI DEL CARME, VALÈNCIA), 85.00

51. Lucas Gutiérrez Socolovsky (IES LA VEREDA, POBLA DE VALLBONA, LA), 85.00

51. Raimon Bono Pedralva (IES JOAN FUSTER, SUECA), 85.00

51. Maia Abigail Castaño (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 85.00

51. Joel Sendra Peris (IES ENRIC VALOR, PEGO), 85.00

51. Ivan Ferragud Cebriá (MARÍA AUXILIADORA, ALGEMESI), 85.00

51. Adrián Pozo Navarro (INSTITUCIÓN CULTURAL DOMUS, GODELLA), 85.00

52. Markel Sanz Blanco (IES LA PLANA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 84.50

53. Iván Resina Calvo (IES L'ARABÍ, ALFÀS DEL PI, L´), 83.75

53. Antonio Luna Checa (IES ANDREU ALFARO, PAIPORTA), 83.75

53. Óscar Zamorano Gisbert (SAN PEDRO PASCUAL, VALÈNCIA), 83.75

53. Ainhoa Garrido Rodríguez (IES L'ALCALATÉN, ALCORA, L'), 83.75

53. Sandra Pellicer Moratal (COLLEGI SANTA ANA, VILLALONGA), 83.75

53. Aitana Marqués Pérez (IE SECUNDÀRIA, SAN ANTONIO DE BENAGÉBER), 83.75

54. Marta Vidal Vilar (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 83.50

54. Carlos Albeldo Pozuelo (SECCIÓ D'EDUCACIÓ SECUNDÀRIA DE L'IES JOAN FUSTER, SOLLANA), 83.50

54. Yago Carrilero Bódalo (IES EL SALER, VALÈNCIA), 83.50

55. Marc Gramatge Benedito (IES PENYAGOLOSA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 83.25

55. Sergio Manuel Maroto Murillo (IES LAS LOMAS, ALACANT), 83.25

55. Gabriel Cabrera Soriano (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 83.25

56. Juan Francisco Marín Torres (IES FRANCESC RIBALTA, CASTELLÓ DE LA PLANA), 83.00

56. Naira Orenga Bellmunt (IE SECUNDÀRIA, SANT MATEU), 83.00

57. Juan De Marco Giménez Ayuste (IES EL CLOT, VALÈNCIA), 82.75

58. Marc Bernabeu Muñoz (IES ANDREU ALFARO, PAIPORTA), 82.50

58. María Fernández Torres (IES LA FOIA D´ELX, ELX), 82.50

58. Silvia Caterina Garcia Campoy (IES PERE M ORTS I BOSCH, BENIDORM), 82.50

58. Roberto Ibáñez Mingarro (IES BENIGASLÓ, VALL D´UIXO, LA), 82.50

58. Eduard Balici (IES BOTÀNIC CAVANILLES, VALL D´UIXO, LA), 82.50

58. Ingrid Peñarroja Martí (IES HONORI GARCIA, VALL D´UIXO, LA), 82.50

59. Fran Alapont Sánchez (MAS CAMARENA, BÉTERA), 82.25

59. Pablo Pérez Pérez López (IES EL CLOT, VALÈNCIA), 82.25

59. Alaia Amorós Vila (IES JOSÉ SEGRELLES, ALBAIDA), 82.25

59. Marc Castro Ruiz (IES HISTORIADOR CHABÀS, DÉNIA), 82.25

59. Dario Segarra Lorente (IES MÚSIC MARTÍN I SOLER, MISLATA), 82.25

60. María Ventura López (SALESIANOS SAN JUAN BAUTISTA, BORRIANA), 82.00

60. Estela Carmen Yagüe Escribano (IES RASCANYA-ANTONIO CAÑUELO, VALÈNCIA), 82.00

60. Elena García Lleó (IES JOANOT MARTORELL, VALÈNCIA), 82.00



Per contactar i fer aplegar observacions o suggeriments a la Comissió: Castelló - València - Alcoi i Comarques Centrals - Alacant

Informació general de la Prova Cangur: cangur@epsa.upv.es
Prova Cangur 2018

La Prova Cangur és un activitat impulsada per la societat internacional Le Kangourou sans Frontières, de la qual és membre la Societat Catalana de Matemàtiques que, per aquesta raó, és l'entitat titular del Cangur en llengua catalana

Societat Catalana de Matemàtiques